Експертиза: Індило вмирав в камері більше 2 годин

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:29

Судово-медична експертиза показала, що студент Ігор Індило впав з лавки і лежав на підлозі камери райвідділку без жодної допомоги, доки не помер.

Про це "Свідомо" повідомили джерела, знайом... Читати повністю

Пікетувальникам по справі Індила "навішали лапші"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:28

Активістам, що пікетували адміністрацію Президента по справі Індила, розповіли про відсторонення начальника Шевченківського райвідділку міліції, який насправді працює на своїй посаді.

Про ц... Читати повністю

Смерть Індила розслідують "по-італійськи"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:26

Прокуратура Києва заявила, що завершила усі процесуальні дії по розслідуванню смерті студента Індила і чекає тільки судмедекспертизи, а судмедексперти паралельно як раз також закінчили свою роботу.... Читати повністю

По ніжинським робінгудам фальсифікують документи

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:23

Перше засідання суду 19 жовтня по справі спортсменів, які намагалися припинити наркоторгівлю у Ніжині, виявило підробні документи у матеріалах кримінальної справи проти них.

Розгляд справи... Читати повністю

Ніжинських робінгудів звинуватили у бандитизмі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:21

Спортсменам, які намагалися припинити торгівлю наркотиками у своєму місті, переслідуючи наркоторговців, висунули звинувачення у бандитизмі.

Про це "Свідомо" повідомила дружина одного з... Читати повністю

В понеділок суд вирішить долю захисників Гончара

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 8:27

В понеділок, 22 листопада у Шевченківському районному суді розглянуть справу за позовом підприємства "Інвестиційно-будівельна група" проти п’яти мешканців вулиці Гончара.

Про це "Свід... Читати повністю

Розроби соцрекламу "Не забивай на Конституцію!"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 7:32

Школа політичної аналітики спільно з Асоціацією зовнішньої реклами з 16 листопада до 13 грудня проводять конкурс візуальної соціальної реклами &laqu... Читати повністю

2 дні киянам безкоштовно мірятимуть цукор у крові

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 7:03

18-19 листопада у мережі аптек «Фармація» киянам безкоштовно вимірятимуть рівень цукру у крові.

Про це повідомляється на... Читати повністю

Англійці діагностують туберкульоз за годину

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 6:02

Британське Агентство з захисту здоров’я розробило гіперчутливий тест, який дозволяє виявляти бактерію туберкульозу у організмі людини за одну годину. Українцям на це потрібно не менше восьми... Читати повністю

Розшукується супермен та вундеркінд серед дітей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 5:23

Мерія разом з Агенством сімейного відпочинку запрошує юних киян взяти участь у конкурсі на здобуття Премії "Диво-дитина-2011".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Найдиво... Читати повністю

Держлікінспекція хоче саджати за підробку ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 4:56

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів пропонує уряду саджати за грати на десять років за виробництво та продаж фальсифікованих ліків.

Про відповідну ініціативу, яку вже на... Читати повністю

25 листопада в Києві піде сніг

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 4:42

Включно до 24 листопада в Києві буде триматися тепла погода (+ 8), а вже 25 - знизиться до 1 градусу морозу і піде сніг.

Читати повністю

Тестування в школах не втрачає популярності

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 4:23

Кількість киян, зареєстрованих на участь в пробному тестуванні в школах зараз така ж сама, як і минулого року. Попри те, що випускників шкіл-2011 в Києві буде вдвічі менше – 19 тисяч.

Читати повністю

Школяр пожартував про замінування "Борисполя"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 4:22

Оперативники Дніпропетровщини затримали 15-річного школяра, який з уроку фізкультури повідомив про замінування аеропорту "Бориспіль".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міліції.
<... Читати повністю

В мерії визначилися зі списком нових продмагазинів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 4:04

Профільна комісія, що займається розробкою програми вже визначились зі списком адрес магазинів та тимчасових точок.

Про ц... Читати повністю