До вбивці Гонгадзе не пускають адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:36

Адвоката генерала Олексія Пукача, звинуваченого у вбивстві Георгія Гонгадзе, Олега Мусієнка вже вдруге - 12 і 18 жовтня - не пустили до підзахисного.

Про це він заявив "Свідомо".

"П... Читати повністю

Справу Гонгадзе віддали «безпечному» слідчому

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:35

Керівником слідчої групи по розслідуванню вбивства Георгія Гонгадзе призначили Владислава Грищенко замість Олександра Харченко, який до цього нам... Читати повністю

У справі Кучми і Литвина суддя взяла самовідвід

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:34

Суддя Печерського суду Лариса Цокол взяла самовідвід у справі про причетність Леоніда Кучми і Володимира Литвина до вбивства Гонгадзе.

Про це "Свідомо" повідомила Валентина Теличенко - адво... Читати повністю

Слідчий по Гонгадзе намагався звільнитись тричі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:34

Слідчий у справі вбивства Георгія Гонгадзе Олександр Харченко тричі подавав рапорт про відставку.

Про це "Свідомо" повідомило джерело у Генпрокуратурі.

Слідчий хотів звільнитись до... Читати повністю

Адвокат Індило: ми вимагатимемо дорозслідування

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:30

Адвокат матері студента Ігоря Індила, которий помер у Шевченківському райуправлінні міліції, Олександр Заруцький буде вимагати додаткового розлідування справи, як тільки вона дійде до суду.

Читати повністю

Прокуратура: Індила не вбили - недогледіли

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:29

Прокуратура офіційно завершила розслідування смерті студента Ігоря Індило і передає справу до суду із звинуваченнями двох міліціонерів, але не у загибелі хлопця.

Про це повідомляє прес-служ... Читати повністю

Експертиза: Індило вмирав в камері більше 2 годин

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:29

Судово-медична експертиза показала, що студент Ігор Індило впав з лавки і лежав на підлозі камери райвідділку без жодної допомоги, доки не помер.

Про це "Свідомо" повідомили джерела, знайом... Читати повністю

Пікетувальникам по справі Індила "навішали лапші"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:28

Активістам, що пікетували адміністрацію Президента по справі Індила, розповіли про відсторонення начальника Шевченківського райвідділку міліції, який насправді працює на своїй посаді.

Про ц... Читати повністю

Смерть Індила розслідують "по-італійськи"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:26

Прокуратура Києва заявила, що завершила усі процесуальні дії по розслідуванню смерті студента Індила і чекає тільки судмедекспертизи, а судмедексперти паралельно як раз також закінчили свою роботу.... Читати повністю

По ніжинським робінгудам фальсифікують документи

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:23

Перше засідання суду 19 жовтня по справі спортсменів, які намагалися припинити наркоторгівлю у Ніжині, виявило підробні документи у матеріалах кримінальної справи проти них.

Розгляд справи... Читати повністю

Ніжинських робінгудів звинуватили у бандитизмі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:21

Спортсменам, які намагалися припинити торгівлю наркотиками у своєму місті, переслідуючи наркоторговців, висунули звинувачення у бандитизмі.

Про це "Свідомо" повідомила дружина одного з... Читати повністю

В понеділок суд вирішить долю захисників Гончара

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 8:27

В понеділок, 22 листопада у Шевченківському районному суді розглянуть справу за позовом підприємства "Інвестиційно-будівельна група" проти п’яти мешканців вулиці Гончара.

Про це "Свід... Читати повністю

Розроби соцрекламу "Не забивай на Конституцію!"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 7:32

Школа політичної аналітики спільно з Асоціацією зовнішньої реклами з 16 листопада до 13 грудня проводять конкурс візуальної соціальної реклами &laqu... Читати повністю

2 дні киянам безкоштовно мірятимуть цукор у крові

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 7:03

18-19 листопада у мережі аптек «Фармація» киянам безкоштовно вимірятимуть рівень цукру у крові.

Про це повідомляється на... Читати повністю

Англійці діагностують туберкульоз за годину

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 6:02

Британське Агентство з захисту здоров’я розробило гіперчутливий тест, який дозволяє виявляти бактерію туберкульозу у організмі людини за одну годину. Українцям на це потрібно не менше восьми... Читати повністю