Розроби соцрекламу "Не забивай на Конституцію!"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 7:32

Школа політичної аналітики спільно з Асоціацією зовнішньої реклами з 16 листопада до 13 грудня проводять конкурс візуальної соціальної реклами &laqu... Читати повністю

2 дні киянам безкоштовно мірятимуть цукор у крові

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 7:03

18-19 листопада у мережі аптек «Фармація» киянам безкоштовно вимірятимуть рівень цукру у крові.

Про це повідомляється на... Читати повністю

Англійці діагностують туберкульоз за годину

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 6:02

Британське Агентство з захисту здоров’я розробило гіперчутливий тест, який дозволяє виявляти бактерію туберкульозу у організмі людини за одну годину. Українцям на це потрібно не менше восьми... Читати повністю

Розшукується супермен та вундеркінд серед дітей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 5:23

Мерія разом з Агенством сімейного відпочинку запрошує юних киян взяти участь у конкурсі на здобуття Премії "Диво-дитина-2011".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Найдиво... Читати повністю

Держлікінспекція хоче саджати за підробку ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 4:56

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів пропонує уряду саджати за грати на десять років за виробництво та продаж фальсифікованих ліків.

Про відповідну ініціативу, яку вже на... Читати повністю

25 листопада в Києві піде сніг

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 4:42

Включно до 24 листопада в Києві буде триматися тепла погода (+ 8), а вже 25 - знизиться до 1 градусу морозу і піде сніг.

Читати повністю

Тестування в школах не втрачає популярності

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 4:23

Кількість киян, зареєстрованих на участь в пробному тестуванні в школах зараз така ж сама, як і минулого року. Попри те, що випускників шкіл-2011 в Києві буде вдвічі менше – 19 тисяч.

Читати повністю

Школяр пожартував про замінування "Борисполя"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 4:22

Оперативники Дніпропетровщини затримали 15-річного школяра, який з уроку фізкультури повідомив про замінування аеропорту "Бориспіль".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міліції.
<... Читати повністю

В мерії визначилися зі списком нових продмагазинів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 4:04

Профільна комісія, що займається розробкою програми вже визначились зі списком адрес магазинів та тимчасових точок.

Про ц... Читати повністю

Студенти Авіаційного університету висловили любов

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 3:56

Студенти Національного авіаційного університету вирішили нетривіально відсвяткувати День студента і провели флеш-моб.

Про це «Свідомо» повідомили самі студенту вишу.

Аві... Читати повністю

Директор Інституту Шалімова: хай спокутують кров'ю

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 3:53

Директор Інституту хірургії і трансплантології імені Шалімова Юрій Поляченко визнав, що троє його підлеглих, яких звинувачують у незаконний пересадках органів, таки порушували закон. Проте він вваж... Читати повністю

Євро-2012 продовжує збагачувати "піратів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 листопада 2010р. 3:43

Нелегальний продаж сувенірів з логотипом футбольного чемпіонату Євро-2012 продовжився через Інтернет.

Так, на сайті fanat.ua можна купити значки з емблемою чемпіонату, на e-prikid.com.ua &n... Читати повністю

Туман буде триматися до 19 листопада

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 листопада 2010р. 11:42

За інформацією Гідрометцентру до 19 листопада буде триматися туман на вулицях міста.

Державтоінспекція України звертає увагу водіїв н... Читати повністю

Попов вирішив домовлятися з Київенерго

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 листопада 2010р. 10:52

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов визнав, що "Київенерго" вже не належить міській громаді і тому, планує будувати подальші відносини на договірній основі.

Про... Читати повністю

Попов буде економити на заступниках

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 листопада 2010р. 10:42

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов розповів, що скоротить одного заступника.

Про це він розповів під час представлення проекта стратегії розвитку Києва на розширеній... Читати повністю