Англійці лікують інсульт стовбуровими клітинами

Маша Землянська, Свiдомо, 17 листопада 2010р. 9:24

Учені із Інституту неврології та психології Глазго вперше застосували метод вживлення стовбурових клітин у мозок хворих на інсульт.

Про це повідомляється... Читати повністю

"Київенерго" не повернуть у власність міста

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 листопада 2010р. 4:46

Київський апеляційний суд відновив дію розпорядження Кабінету Міністрів про передачу 50%+1 акції "Київенерго" Фонду держмайна.

Про пише Читати повністю

У Києва забрали більше 50 мільйонів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 18:53

Уряд вирішив зменшити витрати столиці на 51 500 000 гривень.

Зекономлені кошти направлять на розвиток регіонів.

Такий перерозподіл Читати повністю

Відмінили ліцензію для зберігання інформації

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 18:35

Президент України Віктор Янукович підписав постанову, якою відмінив ліцензію на отримання та зберігання кредитної історії.... Читати повністю

Підприємці зможуть зареєструватися через Інтернет

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 18:13

Президент України Віктор Янукович підписав закон, який полегшить реєстрацію підприємців в Єдиному державному реєстрі.

Згідно закону до Єдиного державного реєстру будуть вноситься... Читати повністю

Янукович заохочує будування оздоровчих закладів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 16:59

Президент України Віктор Янукович підписав закон, який звільняє замовників будівництва закладів освіти та культури, фізичної культури і спорту, медичного та оздоровчого призначення від сплати пайов... Читати повністю

Рада узаконила передачу тепломереж в оренду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 13:45

Президент України Віктор Янукович підписав закон України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об'єктів централізованого водо-, те... Читати повністю

Янукович надав Попову більше повноважень

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 10:02

Президент України Віктор Янукович звільнив Леоніда Черновецького з посади голови Київської міської державної адміністрації та Читати повністю

Тепломережі будуть ремонтувати за державні кошти

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 6:46

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову внести до проекту Держбюджету 2011 року кошти, за які можна буде ремонтувати тепломережі та котельні.

Про це на сво... Читати повністю

"Зовнішня реклама" хоче зменшити ДТП

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 3:33

Асоціація безпечного дорожного руху та Асоціація зовнішньої реклами України вирішили підтримати тиждень безпечного руху і Всесвітній день жертв дорожно-транспортних пригод соціальною кампанією.

... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: ДАІшник навпаки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:59

- Ага! Дивись – патруль стоїть під мостом. Це ж порушення! Не можна так, - у Ростислава спалахують веселі бісики в очах.

Помічаю, що дійсно на трасі, по якій ми їдемо, де по три смуг... Читати повністю

"Достатньо подивитися на вени"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:43

Перед будівлею МВС ходить хлопець у чорній масці, як у міліціонерів зі спецпідрозділу, і роздає всім охочим порожні шприци. Поруч його побратими-активісти з плакатом "Бандити і міліція – од... Читати повністю

Слідство пропонує угоду ніжинським робінгудам

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:40

Активістам з Ніжина, які знаходяться в СІЗО за підозрою в бандитизмі, вчора слідчі органи запропонували визнати свою провину в обмін на зменшення строку майбутнього ув'язнення.

Про це "Св... Читати повністю

МВС: ніжинські борці з наркотрафіком - бандити

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:36

Група спортсменів з міста Ніжин Чернігівськоїх області, які знімали на відео зізнання наркоторговців, насправді є бандитським угрупованням, яке вимагало гроші у невинних громадян, у тому числі ді... Читати повністю

Непотрібний від кашлю Лазолван