"Зовнішня реклама" хоче зменшити ДТП

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 3:33

Асоціація безпечного дорожного руху та Асоціація зовнішньої реклами України вирішили підтримати тиждень безпечного руху і Всесвітній день жертв дорожно-транспортних пригод соціальною кампанією.

... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: ДАІшник навпаки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:59

- Ага! Дивись – патруль стоїть під мостом. Це ж порушення! Не можна так, - у Ростислава спалахують веселі бісики в очах.

Помічаю, що дійсно на трасі, по якій ми їдемо, де по три смуг... Читати повністю

"Достатньо подивитися на вени"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:43

Перед будівлею МВС ходить хлопець у чорній масці, як у міліціонерів зі спецпідрозділу, і роздає всім охочим порожні шприци. Поруч його побратими-активісти з плакатом "Бандити і міліція – од... Читати повністю

Слідство пропонує угоду ніжинським робінгудам

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:40

Активістам з Ніжина, які знаходяться в СІЗО за підозрою в бандитизмі, вчора слідчі органи запропонували визнати свою провину в обмін на зменшення строку майбутнього ув'язнення.

Про це "Св... Читати повністю

МВС: ніжинські борці з наркотрафіком - бандити

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:36

Група спортсменів з міста Ніжин Чернігівськоїх області, які знімали на відео зізнання наркоторговців, насправді є бандитським угрупованням, яке вимагало гроші у невинних громадян, у тому числі ді... Читати повністю

Непотрібний від кашлю Лазолван

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:13

У лютому 2011-го "Свідомо" дізнавалося у провідних імунолога та педіатра України чи потрібні ліки від кашлю і вивчало світові науково-медичні дослідження, які відповідали на це запитання. Для <... Читати повністю

Мезим діє там, де він не потрібен

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:08

У березні 2010-го року «Свідомо» досліджувало як на організм діють ферменти. Ми опитали провідних гастроентерологів України та вивчили міжнародні науково-медичні дослідження для ч... Читати повністю

Колдрекс – сильніший за Вашу печінку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:04

У березні 2010-го року "Свідомо" вивчало світові науково-медичні дослідження і опитувало головних спеціалістів України, як діють на організм парацетамоловмістні препарати. На той час одним з на... Читати повністю

"Віддавали гроші, як кролик перед удавом"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:40

Один з продавців квартир "Еліта-центру" Ігор Циганок протягує руки до своєї доньки-підлітка крізь грати: "Настя, как ты вытянулась, какая взрослая стала. Два года не виделись – как ты изменил... Читати повністю

Організатора "Еліта-центру" розшукує Інтерпол

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:36

Українець Олег Шестак, який підозрюється у заволодінні коштами внаслідок афери "Еліта-центру", потрапив у список спецоперації Інтерполу.

Про це "Свідомо" дізналося на Читати повністю

Організатора "Еліта-центру" звинувачують

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:31

Колись велилюдні засідання Печерського районного суду, де судять організатора афери "Еліта-центр" Олександра Шахова (Волконського), тепер відвідує від сили одна-дві жіночки.

Прокурор вже б... Читати повністю

Квартири і тюрма по слідах афери "Еліта-центр"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 14:57

Вже більше п'яти років вкладники будівельного холдингу "Еліта-центр" не можуть ні отримати квартир, ні повернути вкладені гроші.

Їх квартири мали бути побудовані за адресами: вулиця Лаборат... Читати повністю

"Всім зручно мати "підвішених" замовників"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 13:05

"Обвинувачений один - це Олексій Пукач. Щодо інших прізвищ треба дочекатися передачі справи до суду", - утаємничував екс-прокурор Олександр Медведько 22 липня.

Чи назвав Пукач замовників в... Читати повністю

Вбивство Георгія Гонгадзе

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 12:31

Оновлено 07.04.2011

Георгій Гонгадзе був засновником видання "Українська правда". Статті Георгія дуже не подобались Леоніду Кучмі - принаймні це видно з записів майора охорони Мико... Читати повністю

Міліція шукає ґвалтівника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 11:02

Київська міліція розшукує невідомого чоловіка, який у вівторок, 2 листопада, на вулиці Чорновола, 10 скоїв особливо тяжкий злочин - зґвалтування.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мі... Читати повністю