МВС: ніжинські борці з наркотрафіком - бандити

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:36

Група спортсменів з міста Ніжин Чернігівськоїх області, які знімали на відео зізнання наркоторговців, насправді є бандитським угрупованням, яке вимагало гроші у невинних громадян, у тому числі ді... Читати повністю

Непотрібний від кашлю Лазолван

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:13

У лютому 2011-го "Свідомо" дізнавалося у провідних імунолога та педіатра України чи потрібні ліки від кашлю і вивчало світові науково-медичні дослідження, які відповідали на це запитання. Для <... Читати повністю

Мезим діє там, де він не потрібен

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:08

У березні 2010-го року «Свідомо» досліджувало як на організм діють ферменти. Ми опитали провідних гастроентерологів України та вивчили міжнародні науково-медичні дослідження для ч... Читати повністю

Колдрекс – сильніший за Вашу печінку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:04

У березні 2010-го року "Свідомо" вивчало світові науково-медичні дослідження і опитувало головних спеціалістів України, як діють на організм парацетамоловмістні препарати. На той час одним з на... Читати повністю

"Віддавали гроші, як кролик перед удавом"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:40

Один з продавців квартир "Еліта-центру" Ігор Циганок протягує руки до своєї доньки-підлітка крізь грати: "Настя, как ты вытянулась, какая взрослая стала. Два года не виделись – как ты изменил... Читати повністю

Організатора "Еліта-центру" розшукує Інтерпол

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:36

Українець Олег Шестак, який підозрюється у заволодінні коштами внаслідок афери "Еліта-центру", потрапив у список спецоперації Інтерполу.

Про це "Свідомо" дізналося на Читати повністю

Організатора "Еліта-центру" звинувачують

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:31

Колись велилюдні засідання Печерського районного суду, де судять організатора афери "Еліта-центр" Олександра Шахова (Волконського), тепер відвідує від сили одна-дві жіночки.

Прокурор вже б... Читати повністю

Квартири і тюрма по слідах афери "Еліта-центр"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 14:57

Вже більше п'яти років вкладники будівельного холдингу "Еліта-центр" не можуть ні отримати квартир, ні повернути вкладені гроші.

Їх квартири мали бути побудовані за адресами: вулиця Лаборат... Читати повністю

"Всім зручно мати "підвішених" замовників"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 13:05

"Обвинувачений один - це Олексій Пукач. Щодо інших прізвищ треба дочекатися передачі справи до суду", - утаємничував екс-прокурор Олександр Медведько 22 липня.

Чи назвав Пукач замовників в... Читати повністю

Вбивство Георгія Гонгадзе

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 12:31

Оновлено 07.04.2011

Георгій Гонгадзе був засновником видання "Українська правда". Статті Георгія дуже не подобались Леоніду Кучмі - принаймні це видно з записів майора охорони Мико... Читати повністю

Міліція шукає ґвалтівника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 11:02

Київська міліція розшукує невідомого чоловіка, який у вівторок, 2 листопада, на вулиці Чорновола, 10 скоїв особливо тяжкий злочин - зґвалтування.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мі... Читати повністю

Чому лікарі не відповідають за помилки

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2010р. 8:52

Після трагічної загибелі молодої жінки в одній із столичних лікарень у липні 2010 року, ми провели розслідування. "Свідомо" з'ясовувало, чому так важко довести провину лікаря, а тим паче змус... Читати повністю

Американці лякатимуть курців трупами і смертю

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2010р. 5:50

За рік на американських цигарках з’являться кольорові зображення страждаючих та померлих від куріння людей.

Ініціатором посилення вимог до виробників тютюну став FDA – американс... Читати повністю

Справу Індила віддали незацікавленому суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 5:14

Справу стосовно загибелі студента Ігоря Індила в Шевченківському управлінні міліції буде слухати не Шевченківський, а Деснянський районний суд.

Про це повідомив "Свідомо" адвокат матері заг... Читати повністю

"Слідство не туди заходить"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 4:02

"Каких-либо претензий по поводу ведения следствия родители Индыло не высказывали", - впевнено заявляв прокурор Києва Юрій Ударцов 20 серпня цього року. І якщо ці його слова - не відверта брехня, т... Читати повністю