МОН: Бюджетників у вишах поменшає на 42%

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 15:07

Наступного року державне замовлення у вищих навчальних закладах може зменшитись на 42%.

Про це на прес-конференції заявив директор Департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш.

"Наступ... Читати повністю

Майдан дозволив знести "підвішений" суддя

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 14:34

Рішення про обмеження права на мирне зібрання щодо знесення Майдану прийняв суддя Ігор Смолій, справу про порушення присяги і звільнення яког... Читати повністю

Рада заборонила ГМО та ароматизатори дітям

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 13:56

Верховна Рада заборонила виробляти та продавати дитяче харчування, яке містить генетично модифіковані організми, ароматизатори та консерванти.

За зміни до Читати повністю

Як дівчина без рук вишиває рушники і робить макіяж

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 12:00

28-річна Віра Фещук з Тернопільської області народилася без обох рук та з однією ногою коротшою за іншу.

Читати повністю

Попов та Довгий увійшли до Асоціації міст України

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 11:26

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та секретар Київради Олесь Довгий увійшли до правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування Асоціація міст Укра... Читати повністю

Міліція: було рішення суду демонтувати Майдан

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 10:36

Речник київської міліції Володимир Поліщук розказав «Свідомо», чому міліція прийшла вночі на Майдан.

- Вчора після ухвалення рішення Окружного адміністративного суду, було зверн... Читати повністю

Вночі міліція розігнала Майдан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 8:58

Фото - з блогу Мустафи Наєма. Рекомендуємо!

Наметове містечко підприємців, що мітингують на Майдані Незалежнос... Читати повністю

Останні підприємці на Майдані готуються до нападу

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 1:04

Останні активісти протестів проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності готуються до зносу наметового містечка.

Вони провели збори щоб вирішити, чи згортати містечко і проголосували з... Читати повністю

Два забудовника пішли від Кличка

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 23:03

Депутати Київради Лев Парцхаладзе та Андрій Миргородський вийшли з фракції Блока Кличка.

Про це на початку засідання вранці оголосив секретар ради Олесь Довгий.

"Свідомо" дозвонилос... Читати повністю

Адвокат: мораторій на вирубку в Києві - популізм

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 18:59

Верховна Рада вранці прийняла Закон про мораторій на вирубку зелених насаджень в Києві в наступні 5 років.

Верховна Рада вранці прийняла Закон про... Читати повністю

Київрада знову віддала сквери під будівництво

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 18:02

Київська рада на черговій сесії виділила земельні ділянки під будівництво церков в зелених зонах міста.

Зокрема:

- релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Св... Читати повністю

БЮТ вигнав 7 депутатів за Податковий кодекс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 17:50

Блок Юлії Тимошенко виключив зі свого складу 7 народних депутатів

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба БЮТ.

Семеро депутатів – Микола Баграєв, Олександр Буряк,... Читати повністю

Рада зберегла єдиний податок

Маша Землянська, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 16:45

Верховна Рада залишила єдиний податок для підприємців, ухваливши новий Податковий кодекс з усіма змінами внесеними президентом.

За... Читати повністю

Депутати заборонили приймати каналізаційні кришки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 16:12

Депутати Київської ради вирішили заборонити пунктам прийому металобрухту приймати каналізаційні кришки. 

За це проголосувало 96 депутатів.

«Це рішення розглядалося сьогод... Читати повністю

Мерія потурбувалася про будинки на проспекті Науки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 15:16

Київська рада виділила 520 тисяч гривень на те, щоб комунальне підприємство "Житловик" придбав 287 тонн твердого вугілля та розрахувався з боргами перед постачальниками за попередній сезо... Читати повністю