Чому лікарі не відповідають за помилки

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2010р. 3:04

За оцінкою Міністерства охорони здоров’я Великобританії, в 10 % госпіталізацій лікарі завдають шкоди хворим. Це майже 850 тисяч випадків на рік. Аналогічні дані і в робочої групи з організаці... Читати повністю

Міліція: ми бессилі проти кругової поруки лікарів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 листопада 2010р. 18:43

Принаймні дві скандальні кримінальні справи щодо смерті однієї з жінок після аборту, а іншої - уколу знеболюючого не передають до суду і не розслідують, очікуючи результатів судмедекспертизи. ... Читати повністю

"Ми стукаємо в зачинені двері"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 листопада 2010р. 18:39

Вона - з хорошої сім'ї, їй було 18. Коли дізналася, що вагітна, побоялася зізнатися батькам. Знайшла кабінет приватного гінеколога "Гінультрамед" в районі метро "Лівобережна" і лягла на аборт.

... Читати повністю

Смерть від лікарської помилки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 листопада 2010р. 18:22

Власник магазину сантехніки у Броварах Дмитро Кравчук досі очікує на результати судово-медичної експертизи. 18 березня 2010 його дружині Наталі на прийомі у гінеколога в Деснянській поліклініці зро... Читати повністю

Ахметову можуть дозволити приватизувати ТЕЦ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 листопада 2010р. 6:59

Компанія Рената Ахметова ДТЕК, яка володіє четвертою частиною "Київенерго" зможе приватизувати теплоелектроцентралі, які зараз орендує.

Це станеться, якщо Верховна рада прийме зміни до зако... Читати повністю

Український сайт - ворог №2 американського кіно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 листопада 2010р. 8:29

Український торент-сайт demonoid.com - один з найбільших ворогів американського кіно.

Такого висновку дійшла Американська кіноасоціація.

Наш сайт, що незаконно, без дотримання автор... Читати повністю

Ескорт Януковича відкрив рух по Московській площі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 5 листопада 2010р. 16:56

Ескорт президента України Віктора Януковича проїхався по щойно відкритій естакаді і зник за поворотом.

Тепер естакаду транспортної розв’язки з бульвару Дружби Народів на проспект... Читати повністю

Ректори відповідатимуть за неякісні книжки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 листопада 2010р. 7:40

Відтепер ректори вишів відповідатимуть перед Міносвіти за неякісні книжки, якими користуються їхні студенти.

Лист відповідного змісту Міносвіти розповсюдило по університетах.

«... Читати повністю

Ніжинські робінгуди

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 16:08

Оновлено 09 грудня 2011

Шість спортсменів з міста Ніжин Чернігівської області у листопаді 2009 року почали вишукувати продаців наркотиків та змушувати їх зізнаватися у цьому.

... Читати повністю

Ахметову дозволили будувати на Андріївському

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 12:24

Товариства "Андріївський Плаза" та "Комплекс Жовтневий 40" отримали від депутатів Київської ради землі під будівництва торгівельних центрів.

"За" проголосували депутати Блоку Черновецького,... Читати повністю

У Ахметова хочуть відібрати "Київенерго"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 10:59

В Київській раді створили спеціальну комісію, яка буде перевіряти діяльність "Київенерго".

"У мене з Соколовським завжди були скла... Читати повністю

Вода з крану повинна стати смачнішою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 9:54

Київська влада планує за два роки очистити воду киян з кранів і відремонтувати всі бювети.

Про це заявив заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Мазурчак.

Ці заходи... Читати повністю

Янукович: Чорномирдін врятував Донбас на Новий рік

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 13:02

"Він дуже любив Україну. Світла йому пам’ять", – сказав Янукович після того, як дізнався про те, що Чорном... Читати повністю

Генпрокуратура пообіцяла захистити парк "Юність"