Призерам олімпіад додадуть бали при вступі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 6:11

Міносвіти дасть переможцям олімпіад додаткові бали при вступі до вишів.

Це випливає з Умов вступу у ВНЗ на 2011 рік, вже затверджених міністром освіти Дмитром Табачником.

Отож, абіт... Читати повністю

Екзит-пол: На Київщині регіонали попереду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 4:56

Партія Регіонів з 23% голосів виборців лідирує на виборах до Київської обласної ради. Фронт змін Арсенія Яценюка – другий з 11,4% голосів.

Читати повністю

Що робити, якщо Вас затримує міліція

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 2:07

Збираєтеся роздавати листівки? На акцію протесту, мітинг? Або може доводилося вживати алкогольні напої чи палити в громадських місцях? Навіть якщо ви цього не робите, у вас є шанс бути затриманим... Читати повністю

Затопило центральні вулиці Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 10:22

О 13:10 на вулицях Барбюса і Ковпака прорвало асфальт і певний час стояв фонтан гарячої води.

Про це на своєму сайті повідомляє Читати повністю

З суботи на неділю буде найдовша ніч року

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 10:06

У ніч останньої неділі жовтня Україна разом з 110 країнами світу переходить на зимовий час.

Тобто, з суботи на неділю о 4 годині стрілки годинника переводять назад і виходить, що ми спимо,... Читати повністю

З Вишгорода до Києва за 20 хвилин

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 6:37

Відтепер з Вишгорода до Києва за 20 хвилин можна доїхати на приміському дизельному потязі "Вишгород - Київ-Петрівка".

Про це на своєму сайті повідомляє прес-служба Південно-Західної залізни... Читати повністю

Мерія хоче все таки привчити киян розділяти сміття

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 5:38

До кінця року на всій території Києва повинні встановити 6 500 контейнерів для роздільного збору побутового сміття.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

В повідомленні йде... Читати повністю

У молодої команди відірвали шмат банку "Хрещатик"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 5:00

Київська влада купила акції комерційного банку "Хрещатик" і поновила мінімальний контроль над ним, який було втрачено у 2007 році.

Про набуття мерією пакету 25% плюс одна акція повідомила 2... Читати повністю

Табачник розкидав своїх підопічних по країні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2010р. 4:25

Міністр освіти Дмитро Табачник вирішив, що його підопічні з Міністерства освіти, котрі відповідають за середню та дошкільну освіту, мають попрацювати в районних відділах освіти.

Відповідний... Читати повністю

ООН заборонило регіоналам вживати свою емблему

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 3:42

Представницво Організації Об'єднаних Націй в Україні наказало негайно демонтувати політичну рекламу з зображенням емблеми організації.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба заступника гол... Читати повністю

Колесніков на автобусі в'їхав в машину ДАІ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 3:14

Віце-прем'єр міністр України Борис Колесніков, керуючи автобусом виробництва Львівського автобусного заводу, протаранив автомобіль ДАІ.

Про це пише Читати повністю

Партія регіонів вчить вірно голосувати

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 2:44

Партія регіонів навчає виборців, за кого голосувати на виборах.

Про це пише інтернет-газета "Українська правда&quo... Читати повністю

До Лівого берегу - новим маршрутом № 108

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 14:21

До новозбудованої залізничної платформи "Лівий берег" курсуватиме автобусний маршрут №108.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Після того, як відкрили нову залізничну... Читати повністю

Велосипедист: новою велодоріжкою неможливо їздити

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 14:06

Під час офіційного відкриття реконстройованої Здолбунівської вулиці прем'єр-міністр Микола Азаров привітав всіх з першою велосипедною доріжкою в Києві і пообіцяв розвивати цей напрямок.

За... Читати повністю