Янукович заохочує будування оздоровчих закладів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 16:59

Президент України Віктор Янукович підписав закон, який звільняє замовників будівництва закладів освіти та культури, фізичної культури і спорту, медичного та оздоровчого призначення від сплати пайов... Читати повністю

Рада узаконила передачу тепломереж в оренду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 13:45

Президент України Віктор Янукович підписав закон України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об'єктів централізованого водо-, те... Читати повністю

Янукович надав Попову більше повноважень

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 10:02

Президент України Віктор Янукович звільнив Леоніда Черновецького з посади голови Київської міської державної адміністрації та Читати повністю

Тепломережі будуть ремонтувати за державні кошти

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 6:46

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову внести до проекту Держбюджету 2011 року кошти, за які можна буде ремонтувати тепломережі та котельні.

Про це на сво... Читати повністю

"Зовнішня реклама" хоче зменшити ДТП

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 3:33

Асоціація безпечного дорожного руху та Асоціація зовнішньої реклами України вирішили підтримати тиждень безпечного руху і Всесвітній день жертв дорожно-транспортних пригод соціальною кампанією.

... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: ДАІшник навпаки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:59

- Ага! Дивись – патруль стоїть під мостом. Це ж порушення! Не можна так, - у Ростислава спалахують веселі бісики в очах.

Помічаю, що дійсно на трасі, по якій ми їдемо, де по три смуг... Читати повністю

"Достатньо подивитися на вени"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:43

Перед будівлею МВС ходить хлопець у чорній масці, як у міліціонерів зі спецпідрозділу, і роздає всім охочим порожні шприци. Поруч його побратими-активісти з плакатом "Бандити і міліція – од... Читати повністю

Слідство пропонує угоду ніжинським робінгудам

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:40

Активістам з Ніжина, які знаходяться в СІЗО за підозрою в бандитизмі, вчора слідчі органи запропонували визнати свою провину в обмін на зменшення строку майбутнього ув'язнення.

Про це "Св... Читати повністю

МВС: ніжинські борці з наркотрафіком - бандити

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:36

Група спортсменів з міста Ніжин Чернігівськоїх області, які знімали на відео зізнання наркоторговців, насправді є бандитським угрупованням, яке вимагало гроші у невинних громадян, у тому числі ді... Читати повністю

Непотрібний від кашлю Лазолван

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:13

У лютому 2011-го "Свідомо" дізнавалося у провідних імунолога та педіатра України чи потрібні ліки від кашлю і вивчало світові науково-медичні дослідження, які відповідали на це запитання. Для <... Читати повністю

Мезим діє там, де він не потрібен

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:08

У березні 2010-го року «Свідомо» досліджувало як на організм діють ферменти. Ми опитали провідних гастроентерологів України та вивчили міжнародні науково-медичні дослідження для ч... Читати повністю

Колдрекс – сильніший за Вашу печінку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 листопада 2010р. 2:04

У березні 2010-го року "Свідомо" вивчало світові науково-медичні дослідження і опитувало головних спеціалістів України, як діють на організм парацетамоловмістні препарати. На той час одним з на... Читати повністю

"Віддавали гроші, як кролик перед удавом"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:40

Один з продавців квартир "Еліта-центру" Ігор Циганок протягує руки до своєї доньки-підлітка крізь грати: "Настя, как ты вытянулась, какая взрослая стала. Два года не виделись – как ты изменил... Читати повністю

Організатора "Еліта-центру" розшукує Інтерпол

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:36

Українець Олег Шестак, який підозрюється у заволодінні коштами внаслідок афери "Еліта-центру", потрапив у список спецоперації Інтерполу.

Про це "Свідомо" дізналося на Читати повністю

Організатора "Еліта-центру" звинувачують

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 15:31

Колись велилюдні засідання Печерського районного суду, де судять організатора афери "Еліта-центр" Олександра Шахова (Волконського), тепер відвідує від сили одна-дві жіночки.

Прокурор вже б... Читати повністю