Ескорт Януковича відкрив рух по Московській площі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 5 листопада 2010р. 16:56

Ескорт президента України Віктора Януковича проїхався по щойно відкритій естакаді і зник за поворотом.

Тепер естакаду транспортної розв’язки з бульвару Дружби Народів на проспект... Читати повністю

Ректори відповідатимуть за неякісні книжки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 листопада 2010р. 7:40

Відтепер ректори вишів відповідатимуть перед Міносвіти за неякісні книжки, якими користуються їхні студенти.

Лист відповідного змісту Міносвіти розповсюдило по університетах.

«... Читати повністю

Ніжинські робінгуди

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 16:08

Оновлено 09 грудня 2011

Шість спортсменів з міста Ніжин Чернігівської області у листопаді 2009 року почали вишукувати продаців наркотиків та змушувати їх зізнаватися у цьому.

... Читати повністю

Ахметову дозволили будувати на Андріївському

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 12:24

Товариства "Андріївський Плаза" та "Комплекс Жовтневий 40" отримали від депутатів Київської ради землі під будівництва торгівельних центрів.

"За" проголосували депутати Блоку Черновецького,... Читати повністю

У Ахметова хочуть відібрати "Київенерго"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 10:59

В Київській раді створили спеціальну комісію, яка буде перевіряти діяльність "Київенерго".

"У мене з Соколовським завжди були скла... Читати повністю

Вода з крану повинна стати смачнішою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 9:54

Київська влада планує за два роки очистити воду киян з кранів і відремонтувати всі бювети.

Про це заявив заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Мазурчак.

Ці заходи... Читати повністю

Янукович: Чорномирдін врятував Донбас на Новий рік

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 13:02

"Він дуже любив Україну. Світла йому пам’ять", – сказав Янукович після того, як дізнався про те, що Чорном... Читати повністю

Генпрокуратура пообіцяла захистити парк "Юність"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 11:35

Генпрокуратура пообіцяла розібратися з забудовами в парку "Юність" та інших схожих ситуаціях після того, як активісти громадської ініціативи "Збережи старий Київ" та захисники різних скверів Києва... Читати повністю

Скандальний забудовник пригощає ЮНЕСКО

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 11:13

Представник "Інвестиційно-будівельної групи" Костянтин Дуброва, який намагається в буферній зоні Софіївського собору звести будинок вищий з... Читати повністю

Янукович призначає новим Генпрокурором свою людину

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 8:16

Президент Віктор Янукович звільнив Генерального прокурора України Олександра Медведька і вніс до Верховної ради подання про призначення на... Читати повністю

Іномарка протягла мотоцикліста 800 м і зникла

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 7:14

Міліція не може знайти водія чорного БМВ-535, який 8 жовтня збив мотоцикліста Дениса Худова і протяг під собою по асфальту ще 800 метрів.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київської... Читати повністю

Рада не пожаліла студентів-контрактників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 листопада 2010р. 6:08

Рада не прийняла правку до закону «Про вищу освіту», за якою студенти-контрактники могли б взяти відстрочку від одного дня до одного року на оплату навчання.

Проектом «лит... Читати повністю

Журналіста затримали під час крадіжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 4:52

У вівторок о 14:30 біля виходу з торговельного центру «Дарниця» на проспекті Григоренка затримали журналіста, який викрав товару на 511 гривень.

Про це «Свідомо» пов... Читати повністю

Через борги "Київенерго" постраждають кияни

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 12:13

Об 11:00 «Київгаз» почав поступово знижувати тиск газу для ТЕЦ-6 та ТЕЦ-5 «Київенерго» через заборгованість компанії за спожитий газ.

Про це "Свідомо" повідомила пре... Читати повністю

На ICTV "Велика різниця" без пародії на Януковича

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 11:44

В останньому випуску комедійного шоу "Велика різниця" російського виробництва, що вийшло на українському каналі ICTV, вирізали пародію на Віктора Януковича.

Про це пише Читати повністю