Київським діабетикам інсуліну вистачить до лютого

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2010р. 12:44

Закупленого минулого тижня інсуліну для киян хворих на цукровий діабет вистачить до лютого 2011 року.

Про це заявила керівниця столичного управління охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

<... Читати повністю

5 000 київських жінок заявили про насилля в сім'ї

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 12:27

Протягом 9 місяців до різних органів Києва за допомогою звернулись 5123 жінок, які зазнали насильства в сім’ї.

Про це "Свідомо" повідомила мерія з посиланням на дані Київського місько... Читати повністю

Киянам покажуть найкраще зі Стокгольмського фесту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 11:41

10-12 грудня в кінотеатрі "Жовтень" покажуть короткометражні фільми Стокгольмьского кінофестивалю.

Вони пройдуть в рамках фестива... Читати повністю

Гаванський міст не рятує від заторів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 17:30

Вже місяць відкритий повноцінний рух по Гаванському мосту, а затори на Набережно-Хрещатицькій вулиці нікуди не зникли.

Це можна спост... Читати повністю

Де в Києві найгірше повітря? (інфографіка)

Alex Sleepy, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 16:55

Читати повністю

Мерія пропонує мітингувальникам змінити дислокацію

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 16:08

Заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Пузанов вийшов до підприємців, що протестують на Майдані Незалежності проти підписання президентом України Віктором Януковичем проект... Читати повністю

Міліція перевіряє потерпілих "елітчиків"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 14:30

Потерпілих від афери "Еліта-центру" Читати повністю

До новорічних свят почастішає рух потягів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 13:31

Укрзалізниця до новорічних та різдвяних свят пустить 15 додаткових поїздів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба залізниці.

Вони будуть курсувати:

№210/209 Миколаїв &n... Читати повністю

У середу пройде акція проти "Ми з майбутнього 2"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 13:25

В середу, 24 листопада, о 13:00 відбудеться пікетування центрального офісу телекомпанії ICTV на вулиці Паньківській, 11 під гаслом "Досить російсько... Читати повністю

27 листопада запаліть свічку за жертв Голодомору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 12:28

В суботу, 27 листопада, Україна та інші держави вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.

Організатори запрошують всіх бажаючих приєднатися до акції "Голодомор&rsq... Читати повністю

США випробовує стовбурові клітини проти сліпоти

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2010р. 10:49

Американська біотехнічна компанія Advanced Cell Technology почала випробовувати стовбурові клітини на людях, які страждають ураженням сітківки ока. Якщо метод дієвий – це буде перший спосіб л... Читати повністю

Суд визнав захисників Гончара не винуватими

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 10:43

В понеділок, 22 листопада, суд в справі підприємства "Інвестиційно-будівельна група" проти захисників вулиці Гончара, закінчився на користь останніх... Читати повністю

До Карпат потяг візьме пасажира разом з автівкою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 9:41

На Новорічні свята Південно-Західна залізниця організувала потяг до Карпат з додатковими вагонами "автомобілевозами", який дозволить взяти із собою автівку на відпочинок.

Про це "Свідомо" п... Читати повністю

Через ДТП зупинився швидкісний трамвай

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2010р. 8:38

Через аварію в районі Повітрянофлотського мосту тимчасово припинено рух швидкісних трамваїв №1 та №3, які з'єднують Борщагівку з центром.

Близько восьмої ранку на Жилянській чорний Nissan P... Читати повністю

18 грудня на Майдані запалає ретроялинка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 15:34

15 грудня розпочнуть прикрашати ялинку в ретростилі, а на день Святого Миколая, 18 грудня, вона запалає радянськими ліхтарями.

Таке рішення прийняли в мерії.

"Головна ідея — р... Читати повністю