В Херсоні обстріляли офіс кандидата в мери

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 12:28

В Херсоні невідомі обстріляли офіс кандидата на посаду міського голови від Союзу лівих сил Владлена Гіріна під час його прес-конференції.

Гірін розповів Читати повністю

Колесніков буде контролювати столичну владу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 10:40

Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков буде куратором Київської міської держадміністрації.

Так Читати повністю

Британські геї і лесбійки навчаться глядіти малят

Маша Землянська, Свiдомо, 27 жовтня 2010р. 10:32

Британське благодійне товариство геїв та лесбійок Stonewall видало спеціальний підручник, який вчить як правильно доглядати дітей батькам-гомосексуалістам.

Про це одразу написала Читати повністю

П’ята частина тварин – на межі вимирання

Маша Землянська, Свiдомо, 27 жовтня 2010р. 9:36

Якщо людство не дбатиме про природу, найближчим часом з планети зникне п’ята частина тварин. Наразі вони на межі вимирання.

Про це заявили Читати повністю

Гроші на лабораторію є - а місце Київрада не дає

Маша Землянська, Свiдомо, 27 жовтня 2010р. 9:06

Київрада вже в четверте не розглядатиме питання про виділення приміщення для лабораторії, яка б контролювала якість ліків у столиці. І це попри те, що 20 мільйонів гривен на обладнання та мате... Читати повністю

Росіяни напишуть книгу з історії для українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 жовтня 2010р. 8:33

Українські і російські історики домовилися про створення спільного посібника для вчителів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Під час робочої зустрічі міністрів осві... Читати повністю

Табачник присвоїв собі розробку Вакарчука

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 жовтня 2010р. 8:24

В Україні буде створена програма «Антиплагіат», за допомогою якої можна буде перевірити оригінальність курсових, бакалаврських, магістерських, кандидатських та докторських робіт.

<... Читати повністю

Чиновницю Черновецького ніхто не викрадав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 7:27

Чутки про зникнення екс-голови управління охорони здоров'я КМДА Людмили Качурової є неправдивими.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київської міліції Володимир Поліщук.

Інфор... Читати повністю

В престижному ліцеї вчительку звільнили за оцінку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 жовтня 2010р. 6:30

Вчительку молодших класів звільнили з престижного столичного ліцею «Лідер» за погану оцінку онуку директора.

Про це «Свідомо» повідомив батько одного з учнів цього л... Читати повністю

"Швидкісний" маршрут за 40 хвилин

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 5:03

Замість обіцяних 25 хвилин, з Борщагівки до вокзалу на швидкісному трамваї людий долають всі 40.

Про це розповіла журналіст "Свідомо", яка кожного дня добирається на ньому до роботи.

<... Читати повністю

СБУ запросило захисників парку "Юність" на бесіду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 3:23

"Доброго дня! Ходімо в спеціальну кімнату для розмов. Як будемо заходити: по одному чи всі разом? М-м-м… просто там стільців для всіх не вистачить", -так зустрів захисників парка "Юність" оп... Читати повністю

Кияни зробили свій календар для президента

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 жовтня 2010р. 1:40

Київські студенти, слідом за харківськими і московськими колегами, підготували власний календар із запитаннями до президента.

Питання, що цікавлять молодих журналістів: «Коли буде дос... Читати повністю

Кияни масово хворіють на грип

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 10:30

За минулий тиждень до столичних лікарень звернулось більше 19 тисяч киян, які скаржилися на грип та гострі респіраторні захворювання.

Такі... Читати повністю

В середу піде сніг

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 9:50

В середу, 27 жовтня, в західних та північних областях пройде дощ з мокрим снігом.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на дан... Читати повністю

ДУСя купила три джипа по 130 000 євро кожен

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 9:43

Автобаза Державного управління справами, що входить до структури Адміністрації президента, домовилася з фірмою Emmert Fahrzeuge, Innenausbau und Handel von Spezialfahrzeugen (Німеччина) про закуп... Читати повністю