Вода з крану повинна стати смачнішою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 листопада 2010р. 9:54

Київська влада планує за два роки очистити воду киян з кранів і відремонтувати всі бювети.

Про це заявив заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Мазурчак.

Ці заходи... Читати повністю

Янукович: Чорномирдін врятував Донбас на Новий рік

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 13:02

"Він дуже любив Україну. Світла йому пам’ять", – сказав Янукович після того, як дізнався про те, що Чорном... Читати повністю

Генпрокуратура пообіцяла захистити парк "Юність"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 11:35

Генпрокуратура пообіцяла розібратися з забудовами в парку "Юність" та інших схожих ситуаціях після того, як активісти громадської ініціативи "Збережи старий Київ" та захисники різних скверів Києва... Читати повністю

Скандальний забудовник пригощає ЮНЕСКО

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 11:13

Представник "Інвестиційно-будівельної групи" Костянтин Дуброва, який намагається в буферній зоні Софіївського собору звести будинок вищий з... Читати повністю

Янукович призначає новим Генпрокурором свою людину

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 8:16

Президент Віктор Янукович звільнив Генерального прокурора України Олександра Медведька і вніс до Верховної ради подання про призначення на... Читати повністю

Іномарка протягла мотоцикліста 800 м і зникла

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 7:14

Міліція не може знайти водія чорного БМВ-535, який 8 жовтня збив мотоцикліста Дениса Худова і протяг під собою по асфальту ще 800 метрів.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київської... Читати повністю

Рада не пожаліла студентів-контрактників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 листопада 2010р. 6:08

Рада не прийняла правку до закону «Про вищу освіту», за якою студенти-контрактники могли б взяти відстрочку від одного дня до одного року на оплату навчання.

Проектом «лит... Читати повністю

Журналіста затримали під час крадіжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 4:52

У вівторок о 14:30 біля виходу з торговельного центру «Дарниця» на проспекті Григоренка затримали журналіста, який викрав товару на 511 гривень.

Про це «Свідомо» пов... Читати повністю

Через борги "Київенерго" постраждають кияни

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 12:13

Об 11:00 «Київгаз» почав поступово знижувати тиск газу для ТЕЦ-6 та ТЕЦ-5 «Київенерго» через заборгованість компанії за спожитий газ.

Про це "Свідомо" повідомила пре... Читати повністю

На ICTV "Велика різниця" без пародії на Януковича

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 11:44

В останньому випуску комедійного шоу "Велика різниця" російського виробництва, що вийшло на українському каналі ICTV, вирізали пародію на Віктора Януковича.

Про це пише Читати повністю

Центральні будинки Києва розмалюють графіті

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 11:37

В рамках проекту Міжнародний фестиваль стріт-арта "Kiev Muralissimo!" один з аварійних будинків столиці став Читати повністю

Дівчина за зняття "порчі" продавала кокаїн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 10:48

Міліція затримала ворожку, яка змусила під гіпнозом молоду дівчину продавати кокаїн.

Про це "Свідомо" повідомила помічник начальника Шевченківського відділку міліції Марина Макаренко.

... Читати повністю

У "молодої команди" відібрали Київхімволокно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 10:14

Господарський суд визнав недійсним продаж акцій "Київхімволокно".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Тепер "Новий регіон", який під час правління мера Леоніда Черновецьк... Читати повністю

Депутати не хочуть звітувати про свої доходи

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 9:58

Більшість депутатів відмовилися приймати законопроект, який змусив би оприлюднювати витрати високопосадовців.

Ініціатором даного проекту ще в травні 2009 року виступили: Сергій Власенко від... Читати повністю

Місцеві вибори: каруселі та адмінресурс регіоналів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 6:34

Студент заходить до виборчої кабінки, розкладає бюлетені, схиляється над ними. Крізь голубу легку тканину ширми вгадується силует, який вовтузиться з довжелезними списками. Аж раптом - характерне к... Читати повністю