Центральні будинки Києва розмалюють графіті

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 11:37

В рамках проекту Міжнародний фестиваль стріт-арта "Kiev Muralissimo!" один з аварійних будинків столиці став Читати повністю

Дівчина за зняття "порчі" продавала кокаїн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 10:48

Міліція затримала ворожку, яка змусила під гіпнозом молоду дівчину продавати кокаїн.

Про це "Свідомо" повідомила помічник начальника Шевченківського відділку міліції Марина Макаренко.

... Читати повністю

У "молодої команди" відібрали Київхімволокно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 10:14

Господарський суд визнав недійсним продаж акцій "Київхімволокно".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Тепер "Новий регіон", який під час правління мера Леоніда Черновецьк... Читати повністю

Депутати не хочуть звітувати про свої доходи

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 9:58

Більшість депутатів відмовилися приймати законопроект, який змусив би оприлюднювати витрати високопосадовців.

Ініціатором даного проекту ще в травні 2009 року виступили: Сергій Власенко від... Читати повністю

Місцеві вибори: каруселі та адмінресурс регіоналів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 6:34

Студент заходить до виборчої кабінки, розкладає бюлетені, схиляється над ними. Крізь голубу легку тканину ширми вгадується силует, який вовтузиться з довжелезними списками. Аж раптом - характерне к... Читати повністю

Уряд пропонує заборонити владі мати газети

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 листопада 2010р. 5:53

Кабінет Міністрів запропонував заборонити державним органам та місцевому самоврядуванню мати власні газети.

Такий Читати повністю

Вступати на юридичний - без правознавства

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2010р. 5:51

При вступі в університет на юридичну спеціальність у абітурієнтів не вимагатимуть результатів тестування з профільної дисципліни - правознавства.

Причина проста - завдання для цього тесту М... Читати повністю

ЮНЕСКО знову оцінюватиме стан Софії Київської

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 5:39

Чотири дні, з 1 по 4 листопада в Києві перебуватиме делегація ексертів ЮНЕСКО, які приїхали оцінювати стан об'єктів спадщини ЮНЕСКО Софії Київської та Києво-Печерської Лаври, а також їх буферних зо... Читати повністю

ГПУ просить для екс-міністра оборони до 12 років

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 листопада 2010р. 4:10

Генеральна прокуратура закінчила розслідування кримінальної справи проти Валерія Іващенка, який виконував обов`язки міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко.

Про це "Свідомо" повідомила... Читати повністю

Попов продовжує відбирати компанії у Супруненка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 3:31

В понеділок, 1 листопада Господарський суд Києва задовольнив позов Генеральної прокуратури та визнав право власності "Київгазу" за киянами.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.<... Читати повністю

Продовжується розшук викраденої дівчини

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 12:15

Міліція продовжує розшукувати 22-річну Ірину Лазаренко.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба МВС.

... Читати повністю

Кабмін продовжує не захищати жителів гуртожитків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 11:51

В Кабінеті Міністрів замість міжвідомчої комісії створили робочу групу з розв’язання проблем мешканців гуртожит... Читати повністю

Фільм "Щастя моє" - кращий на "Молодості"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 9:38

Український фільм  «Щастя моє» взяв гран-прі на кінофестивалі «Молодість».

Про це йдеться на сайті кінофестивалю.... Читати повністю

Дублювання кіно українською ніхто не відміняв

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 8:00

Медіа помилково розповсюдили інформацію про те, що дублювання фільмів українською мовою віідмінене.

Вони зробили це після прес-конференції міністра культури і туризму Михайла Кулиняка, який... Читати повністю

На Оболоні в пожежі загинула 15-річна дівчинка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 7:39

Вранці, по вулиці Лароша Гавро, 18а, що на Оболоні, в пожежі загинула 15-річна дівчинка.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Київського управління Міністерства надзвичайних справ.

... Читати повністю