Мерія хоче все таки привчити киян розділяти сміття

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 5:38

До кінця року на всій території Києва повинні встановити 6 500 контейнерів для роздільного збору побутового сміття.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

В повідомленні йде... Читати повністю

У молодої команди відірвали шмат банку "Хрещатик"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 5:00

Київська влада купила акції комерційного банку "Хрещатик" і поновила мінімальний контроль над ним, який було втрачено у 2007 році.

Про набуття мерією пакету 25% плюс одна акція повідомила 2... Читати повністю

Табачник розкидав своїх підопічних по країні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 жовтня 2010р. 4:25

Міністр освіти Дмитро Табачник вирішив, що його підопічні з Міністерства освіти, котрі відповідають за середню та дошкільну освіту, мають попрацювати в районних відділах освіти.

Відповідний... Читати повністю

ООН заборонило регіоналам вживати свою емблему

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 3:42

Представницво Організації Об'єднаних Націй в Україні наказало негайно демонтувати політичну рекламу з зображенням емблеми організації.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба заступника гол... Читати повністю

Колесніков на автобусі в'їхав в машину ДАІ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 3:14

Віце-прем'єр міністр України Борис Колесніков, керуючи автобусом виробництва Львівського автобусного заводу, протаранив автомобіль ДАІ.

Про це пише Читати повністю

Партія регіонів вчить вірно голосувати

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 жовтня 2010р. 2:44

Партія регіонів навчає виборців, за кого голосувати на виборах.

Про це пише інтернет-газета "Українська правда&quo... Читати повністю

До Лівого берегу - новим маршрутом № 108

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 14:21

До новозбудованої залізничної платформи "Лівий берег" курсуватиме автобусний маршрут №108.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Після того, як відкрили нову залізничну... Читати повністю

Велосипедист: новою велодоріжкою неможливо їздити

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 14:06

Під час офіційного відкриття реконстройованої Здолбунівської вулиці прем'єр-міністр Микола Азаров привітав всіх з першою велосипедною доріжкою в Києві і пообіцяв розвивати цей напрямок.

За... Читати повністю

"Київенерго" виділили майже гектар землі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 13:42

Комунальне підприємство "Київенерго" дочекалося позитивного рішення Київської міської ради, щодо виділення трьох земельних ділянок під трансформа... Читати повністю

Білоруське посольство змінить адресу в Києві

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 13:29

Посольство Білорусі в України отримало чверть гектара в оренду на 49 років під будівництво адміністративної будівлі.

Так вирішили депутати Київської міської ради.

Ділянку виділили н... Читати повністю

МВС та СБУ отримали 6 га землі на двох

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 13:08

Київська міська рада надала Міністерству внутрішніх справ ділянку землі в 1,21 га та 4,85 га Службі безпеки України.

За проектом рішення МВС потрібна ділянка у Солом'янському районі по вули... Читати повністю

Що робити, якщо Вас зупиняє інспектор ДАІ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 10:27

Користувачі інтернету дали йому прізвисько "інспектор Дулін" за жест, показаний прямо в камеру водія. ДАІшник з Вінницької області Роман Слободянюк втратив роботу через свою нахабну поведінку, а це... Читати повністю

Мерія взялася за "Київенерго"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 9:51

Київська міська державна адміністрація хоче перевірити законність продажу 12% акцій "Київенерго".

Про це повідомив заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Пузанов.
<... Читати повністю

Відмінили продаж 300 об'єктів разом з Гідропарком

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 9:13

Депутати Київради виключили з програми приватизації 300 об’єктів.

«За» проголосували всі фракції.

До списку на приватизацію увійшли: приміщення Міністерства внутрі... Читати повністю