Скандальний забудовник пригощає ЮНЕСКО

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 11:13

Представник "Інвестиційно-будівельної групи" Костянтин Дуброва, який намагається в буферній зоні Софіївського собору звести будинок вищий з... Читати повністю

Янукович призначає новим Генпрокурором свою людину

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 8:16

Президент Віктор Янукович звільнив Генерального прокурора України Олександра Медведька і вніс до Верховної ради подання про призначення на... Читати повністю

Іномарка протягла мотоцикліста 800 м і зникла

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 7:14

Міліція не може знайти водія чорного БМВ-535, який 8 жовтня збив мотоцикліста Дениса Худова і протяг під собою по асфальту ще 800 метрів.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київської... Читати повністю

Рада не пожаліла студентів-контрактників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 листопада 2010р. 6:08

Рада не прийняла правку до закону «Про вищу освіту», за якою студенти-контрактники могли б взяти відстрочку від одного дня до одного року на оплату навчання.

Проектом «лит... Читати повністю

Журналіста затримали під час крадіжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 листопада 2010р. 4:52

У вівторок о 14:30 біля виходу з торговельного центру «Дарниця» на проспекті Григоренка затримали журналіста, який викрав товару на 511 гривень.

Про це «Свідомо» пов... Читати повністю

Через борги "Київенерго" постраждають кияни

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 12:13

Об 11:00 «Київгаз» почав поступово знижувати тиск газу для ТЕЦ-6 та ТЕЦ-5 «Київенерго» через заборгованість компанії за спожитий газ.

Про це "Свідомо" повідомила пре... Читати повністю

На ICTV "Велика різниця" без пародії на Януковича

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 11:44

В останньому випуску комедійного шоу "Велика різниця" російського виробництва, що вийшло на українському каналі ICTV, вирізали пародію на Віктора Януковича.

Про це пише Читати повністю

Центральні будинки Києва розмалюють графіті

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 11:37

В рамках проекту Міжнародний фестиваль стріт-арта "Kiev Muralissimo!" один з аварійних будинків столиці став Читати повністю

Дівчина за зняття "порчі" продавала кокаїн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 10:48

Міліція затримала ворожку, яка змусила під гіпнозом молоду дівчину продавати кокаїн.

Про це "Свідомо" повідомила помічник начальника Шевченківського відділку міліції Марина Макаренко.

... Читати повністю

У "молодої команди" відібрали Київхімволокно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 10:14

Господарський суд визнав недійсним продаж акцій "Київхімволокно".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Тепер "Новий регіон", який під час правління мера Леоніда Черновецьк... Читати повністю

Депутати не хочуть звітувати про свої доходи

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 9:58

Більшість депутатів відмовилися приймати законопроект, який змусив би оприлюднювати витрати високопосадовців.

Ініціатором даного проекту ще в травні 2009 року виступили: Сергій Власенко від... Читати повністю

Місцеві вибори: каруселі та адмінресурс регіоналів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 6:34

Студент заходить до виборчої кабінки, розкладає бюлетені, схиляється над ними. Крізь голубу легку тканину ширми вгадується силует, який вовтузиться з довжелезними списками. Аж раптом - характерне к... Читати повністю

Уряд пропонує заборонити владі мати газети

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 листопада 2010р. 5:53

Кабінет Міністрів запропонував заборонити державним органам та місцевому самоврядуванню мати власні газети.

Такий Читати повністю

Вступати на юридичний - без правознавства

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2010р. 5:51

При вступі в університет на юридичну спеціальність у абітурієнтів не вимагатимуть результатів тестування з профільної дисципліни - правознавства.

Причина проста - завдання для цього тесту М... Читати повністю

ЮНЕСКО знову оцінюватиме стан Софії Київської

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 5:39

Чотири дні, з 1 по 4 листопада в Києві перебуватиме делегація ексертів ЮНЕСКО, які приїхали оцінювати стан об'єктів спадщини ЮНЕСКО Софії Київської та Києво-Печерської Лаври, а також їх буферних зо... Читати повністю