Уряд пропонує заборонити владі мати газети

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 листопада 2010р. 5:53

Кабінет Міністрів запропонував заборонити державним органам та місцевому самоврядуванню мати власні газети.

Такий Читати повністю

Вступати на юридичний - без правознавства

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 листопада 2010р. 5:51

При вступі в університет на юридичну спеціальність у абітурієнтів не вимагатимуть результатів тестування з профільної дисципліни - правознавства.

Причина проста - завдання для цього тесту М... Читати повністю

ЮНЕСКО знову оцінюватиме стан Софії Київської

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 5:39

Чотири дні, з 1 по 4 листопада в Києві перебуватиме делегація ексертів ЮНЕСКО, які приїхали оцінювати стан об'єктів спадщини ЮНЕСКО Софії Київської та Києво-Печерської Лаври, а також їх буферних зо... Читати повністю

ГПУ просить для екс-міністра оборони до 12 років

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 листопада 2010р. 4:10

Генеральна прокуратура закінчила розслідування кримінальної справи проти Валерія Іващенка, який виконував обов`язки міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко.

Про це "Свідомо" повідомила... Читати повністю

Попов продовжує відбирати компанії у Супруненка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 листопада 2010р. 3:31

В понеділок, 1 листопада Господарський суд Києва задовольнив позов Генеральної прокуратури та визнав право власності "Київгазу" за киянами.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.<... Читати повністю

Продовжується розшук викраденої дівчини

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 12:15

Міліція продовжує розшукувати 22-річну Ірину Лазаренко.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба МВС.

... Читати повністю

Кабмін продовжує не захищати жителів гуртожитків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 11:51

В Кабінеті Міністрів замість міжвідомчої комісії створили робочу групу з розв’язання проблем мешканців гуртожит... Читати повністю

Фільм "Щастя моє" - кращий на "Молодості"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 9:38

Український фільм  «Щастя моє» взяв гран-прі на кінофестивалі «Молодість».

Про це йдеться на сайті кінофестивалю.... Читати повністю

Дублювання кіно українською ніхто не відміняв

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 8:00

Медіа помилково розповсюдили інформацію про те, що дублювання фільмів українською мовою віідмінене.

Вони зробили це після прес-конференції міністра культури і туризму Михайла Кулиняка, який... Читати повністю

На Оболоні в пожежі загинула 15-річна дівчинка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 7:39

Вранці, по вулиці Лароша Гавро, 18а, що на Оболоні, в пожежі загинула 15-річна дівчинка.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Київського управління Міністерства надзвичайних справ.

... Читати повністю

Випуснкики наших вишів - одні з кращих в світі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 7:23

Рівень випускників вишів в Україні вищий за середній в світі.

Такі дані міжнародного дослідження, які провів британський інститут The Legatum Instit... Читати повністю

Завтра на Лук'янівці малятам роздаватимуть книжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 7:19

2 листопада з 12:00 до 14:00 на станції "Лук’янівська" працівники метрополітену будуть роздавати книжки для малят "Веселі правила Метроші".

Про це на своєму сайті повідомляє прес-слу... Читати повністю

Місцеві вибори: каруселі та адмінресурс регіоналів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 листопада 2010р. 6:43

Студент заходить до виборчої кабінки, розкладає бюлетені, схиляється над ними. Крізь блакитну легку тканину ширми вгадується силует, який вовтузиться з довжелезними списками. Аж раптом - характер... Читати повністю

Призерам олімпіад додадуть бали при вступі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 6:11

Міносвіти дасть переможцям олімпіад додаткові бали при вступі до вишів.

Це випливає з Умов вступу у ВНЗ на 2011 рік, вже затверджених міністром освіти Дмитром Табачником.

Отож, абіт... Читати повністю

Екзит-пол: На Київщині регіонали попереду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 листопада 2010р. 4:56

Партія Регіонів з 23% голосів виборців лідирує на виборах до Київської обласної ради. Фронт змін Арсенія Яценюка – другий з 11,4% голосів.

Читати повністю