МВС та СБУ отримали 6 га землі на двох

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 13:08

Київська міська рада надала Міністерству внутрішніх справ ділянку землі в 1,21 га та 4,85 га Службі безпеки України.

За проектом рішення МВС потрібна ділянка у Солом'янському районі по вули... Читати повністю

Що робити, якщо Вас зупиняє інспектор ДАІ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 10:27

Користувачі інтернету дали йому прізвисько "інспектор Дулін" за жест, показаний прямо в камеру водія. ДАІшник з Вінницької області Роман Слободянюк втратив роботу через свою нахабну поведінку, а це... Читати повністю

Мерія взялася за "Київенерго"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 9:51

Київська міська державна адміністрація хоче перевірити законність продажу 12% акцій "Київенерго".

Про це повідомив заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Пузанов.
<... Читати повністю

Відмінили продаж 300 об'єктів разом з Гідропарком

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 жовтня 2010р. 9:13

Депутати Київради виключили з програми приватизації 300 об’єктів.

«За» проголосували всі фракції.

До списку на приватизацію увійшли: приміщення Міністерства внутрі... Читати повністю

Фани Океану Ельзи вирішать які пісні хочуть чути

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2010р. 9:09

Океан Ельзи пропонує своїм фанам самим обрати, які пісні вони хочуть слухати на фінальному концерті в Києві.

Про це повідомляє гурт.<... Читати повністю

Суд залишив екс-міністра оборони під арештом

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 жовтня 2010р. 7:56

Апеляційний суд Києва залишив в силі рішення Печерського суду ще на два місяці продовжити арешт Валерія Іващенка, який виконував обов`язки міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко.

Рішення п... Читати повністю

Мерія закуповує отруту для собак

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2010р. 7:09

Мерія закуповує отруту для безпритульних тварин. На засіб для дератизації «Стрілець» вже витратили більше 263 тисяч гривень.

Накладну про сплату рахунку за отру... Читати повністю

Регіонали втратили чверть голосів за 4 місяці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2010р. 6:55

Партія Регіонів за чотири місяці втратила 10% голосів виборців, Блок Юлії Тимошенко – 1,5%.

Такі дані соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом статистик... Читати повністю

Сквер на Глибочицькій отримав ім'я Алієва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2010р. 6:27

Сквер на Глибочицькій 20-22, що в Шевченківському районі, тепер носитиме ім’я колишнього президента Азербайджану Гейдара Алієва.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Шість рок... Читати повністю

На метро "Житомирська" більше не буде кас

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 жовтня 2010р. 5:47

З 1 листопада зі станції метро «Житомирська» зникнуть каси для продажу жетонів – їх продаватиме контролер прямо зі своєї будки.

Про це повідомляє прес-служба київського ме... Читати повністю

Як писати скаргу на кафе чи ресторан

Маша Землянська, Свiдомо, 28 жовтня 2010р. 4:27

                                 ... Читати повністю

Януковичу будуть радити як дружити з Росією

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 13:37

Президент України Віктор Янукович створив собі консультаційно-дорадчий орган, який очолить глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

До Читати повністю

Луценка можуть посадити через власного водія

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 13:14

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за фактом зловживання службовим становищем.

Про це Читати повністю

В Херсоні обстріляли офіс кандидата в мери

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 12:28

В Херсоні невідомі обстріляли офіс кандидата на посаду міського голови від Союзу лівих сил Владлена Гіріна під час його прес-конференції.

Гірін розповів Читати повністю

Колесніков буде контролювати столичну владу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 жовтня 2010р. 10:40

Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков буде куратором Київської міської держадміністрації.

Так Читати повністю