Кияни зробили свій календар для президента

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 жовтня 2010р. 1:40

Київські студенти, слідом за харківськими і московськими колегами, підготували власний календар із запитаннями до президента.

Питання, що цікавлять молодих журналістів: «Коли буде дос... Читати повністю

Кияни масово хворіють на грип

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 10:30

За минулий тиждень до столичних лікарень звернулось більше 19 тисяч киян, які скаржилися на грип та гострі респіраторні захворювання.

Такі... Читати повністю

В середу піде сніг

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 9:50

В середу, 27 жовтня, в західних та північних областях пройде дощ з мокрим снігом.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на дан... Читати повністю

ДУСя купила три джипа по 130 000 євро кожен

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 9:43

Автобаза Державного управління справами, що входить до структури Адміністрації президента, домовилася з фірмою Emmert Fahrzeuge, Innenausbau und Handel von Spezialfahrzeugen (Німеччина) про закуп... Читати повністю

Кабмін дозволив Могильову купувати автівки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 8:24

Кабінет міністрів зняв заборону купувати автівки для органів внутрішніх справ за рахунок держбюджету.

Заборона... Читати повністю

Помер восьминіг-оракул Поль

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 7:47

У ніч на вівторок помер найвідоміший восьминіг Поль, який влучно прогнозував переможців на Чемпіонаті світу з футболу.

... Читати повністю

Тест з російської в школах вже готовий

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 7:28

Український центр оцінювання якості освіти розробив програму тесту з російської мови  для випускників шкіл.

Про це повідомляє сай... Читати повністю

Дитячий театр проситиме киян жити

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 6:51

29-30 жовтня Харківський театр дітей «Тимур» привезе до Києва виставу про життя онкохворих дітей «Пожалуйста живи».... Читати повністю

Найкращий балкон - на Троєщині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 6:45

Чиновники з мерії обрали найкрасивіший столичний балкон, двір і терасу.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

В ме... Читати повністю

Екс-керівниця столичної медицини знову за гратами

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 6:15

Рішенням печерського суду колишня очільниця головного управління охорони здоров'я Києва Людмила Качурова знову опиЧитати повністю

В Київраді хочуть продавати чай та ковбасу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 4:29

В Київській міській раді хочуть продавати чай та ковбаси.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Олексія Давиденка.

«Адміністративна будівля Київської міської рад... Читати повністю

Пасажирів автобусів хочуть пристібати пасками

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 4:06

Міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко заявив, що всі пасажири автобусів повинні будуть пристібатися пасками безпеки.

... Читати повністю

В Інтернеті з'явився сайт анти-суржик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 3:23

В Інтернеті з’явився простий і цікавий сайт - www.pravylno.com.ua.

Тут можна повчитися грамотній українській мові – слова в хаотичному поря... Читати повністю

Комісія з моралі радить вчити дітей на 50 сайтах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 3:05

Нацональна комісія з питань суспільної моралі підготувала каталог «білих» сайтів для дітей.

Про це повідомляє прес-служба комісії... Читати повністю

Приходьте на 20 побачень за годину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2010р. 10:23

20 побачень за годину – це реально.

В цьому переконують організатори вечірки «Розшукуємо кохання» у своїй групі в соціальні... Читати повністю