"Всім зручно мати "підвішених" замовників"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 13:05

"Обвинувачений один - це Олексій Пукач. Щодо інших прізвищ треба дочекатися передачі справи до суду", - утаємничував екс-прокурор Олександр Медведько 22 липня.

Чи назвав Пукач замовників в... Читати повністю

Вбивство Георгія Гонгадзе

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 12:31

Оновлено 07.04.2011

Георгій Гонгадзе був засновником видання "Українська правда". Статті Георгія дуже не подобались Леоніду Кучмі - принаймні це видно з записів майора охорони Мико... Читати повністю

Міліція шукає ґвалтівника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 11:02

Київська міліція розшукує невідомого чоловіка, який у вівторок, 2 листопада, на вулиці Чорновола, 10 скоїв особливо тяжкий злочин - зґвалтування.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мі... Читати повністю

Чому лікарі не відповідають за помилки

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2010р. 8:52

Після трагічної загибелі молодої жінки в одній із столичних лікарень у липні 2010 року, ми провели розслідування. "Свідомо" з'ясовувало, чому так важко довести провину лікаря, а тим паче змус... Читати повністю

Американці лякатимуть курців трупами і смертю

Маша Землянська, Свiдомо, 15 листопада 2010р. 5:50

За рік на американських цигарках з’являться кольорові зображення страждаючих та померлих від куріння людей.

Ініціатором посилення вимог до виробників тютюну став FDA – американс... Читати повністю

Справу Індила віддали незацікавленому суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 5:14

Справу стосовно загибелі студента Ігоря Індила в Шевченківському управлінні міліції буде слухати не Шевченківський, а Деснянський районний суд.

Про це повідомив "Свідомо" адвокат матері заг... Читати повністю

"Слідство не туди заходить"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 4:02

"Каких-либо претензий по поводу ведения следствия родители Индыло не высказывали", - впевнено заявляв прокурор Києва Юрій Ударцов 20 серпня цього року. І якщо ці його слова - не відверта брехня, т... Читати повністю

Свідчення по Індилу: дільничний, швидка, експерт

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 2:14

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов наказав створити комісію з журналістів і правоохоронців для паралельного розслідування загибелі студента Ігоря Індила.

"Свідомо" приєдналося до н... Читати повністю

Свідчення по Індилу: викладачі, друзі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 1:51

Після всіх протестів, які викликала смерть студента Ігоря Індила в Шевченківській міліції, міністр МВС Анатолій Могильов наказав створити комісію з журналістів і правоохоронців для паралельного роз... Читати повністю

Документ: перша судмедекспертиза по Індилу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 листопада 2010р. 1:29

Висновок експерта Київського бюро судмедекспертиз Миколи Труша по дослідженню трупа Ігоря Інидла свідчить, що студент мав багато саден і синців на тілі, а помер внаслідок черепно-мозкової травми, о... Читати повністю

За 10 років кожен п’ятий помре від інсульту

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2010р. 9:05

За десять років кожен п’ятий українець помре від інсульту. Кожен десятий – залишиться інвалідом.

А поки, за даними Міністерства охорони здоров’я, в 2009-ому інсульт діагно... Читати повністю

Що робити, якщо лікар припустився помилки

Маша Землянська, Свiдомо, 12 листопада 2010р. 5:26

«За 10 хвилин після початку процедури у кабінеті щось почало гриміти, падати. Я зайшов туди. Наталя билася в конвульсіях на підлозі. Гінеколог покликала іншого лікаря, а сама давала дружині н... Читати повністю

Недоведений ефект Арбідолу