Дитячий театр проситиме киян жити

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 6:51

29-30 жовтня Харківський театр дітей «Тимур» привезе до Києва виставу про життя онкохворих дітей «Пожалуйста живи».... Читати повністю

Найкращий балкон - на Троєщині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 6:45

Чиновники з мерії обрали найкрасивіший столичний балкон, двір і терасу.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

В ме... Читати повністю

Екс-керівниця столичної медицини знову за гратами

Маша Землянська, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 6:15

Рішенням печерського суду колишня очільниця головного управління охорони здоров'я Києва Людмила Качурова знову опиЧитати повністю

В Київраді хочуть продавати чай та ковбасу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 4:29

В Київській міській раді хочуть продавати чай та ковбаси.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Олексія Давиденка.

«Адміністративна будівля Київської міської рад... Читати повністю

Пасажирів автобусів хочуть пристібати пасками

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 жовтня 2010р. 4:06

Міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко заявив, що всі пасажири автобусів повинні будуть пристібатися пасками безпеки.

... Читати повністю

В Інтернеті з'явився сайт анти-суржик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 3:23

В Інтернеті з’явився простий і цікавий сайт - www.pravylno.com.ua.

Тут можна повчитися грамотній українській мові – слова в хаотичному поря... Читати повністю

Комісія з моралі радить вчити дітей на 50 сайтах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 жовтня 2010р. 3:05

Нацональна комісія з питань суспільної моралі підготувала каталог «білих» сайтів для дітей.

Про це повідомляє прес-служба комісії... Читати повністю

Приходьте на 20 побачень за годину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2010р. 10:23

20 побачень за годину – це реально.

В цьому переконують організатори вечірки «Розшукуємо кохання» у своїй групі в соціальні... Читати повністю

Киянам покажуть Хроніки Галичини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 жовтня 2010р. 10:13

Вперше у Києві, і вдруге, після Львова, в Україні, покажуть фільм «Золотий вересень. Хроніки Галичини 1939-1941».

Фільм, знятий молодим режисером Тарасом Химичем, вийшов прокат... Читати повністю

Попов: "Київенерго повинен належати місту"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 жовтня 2010р. 10:11

"Київенерго" не встигає ремонтувати прориви тепломереж, тому їх потрібно повернути у власність міста.

Про це на екстренному засіданні сказав перший заступник голови київської міської держад... Читати повністю

У "молодої команди" забрали акції Водоканалу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 жовтня 2010р. 8:53

Господарський суд Києва 21 жовтня анулював продаж 25% акцій компанії "Київводоканал" фірмі "Новий регіон".

Про це повідомляє Читати повністю

Гаванський міст - це лише початок

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 жовтня 2010р. 8:48

Відкриття Набережно-Хрещатицької естакади та запуск повноцінного руху по Гаванському мосту – одна зі стадій реалізації проекту будівництва Подільського моствого переходу.

Про це &laqu... Читати повністю

Холера вбила 250 гаїтян і загрожує туристам

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2010р. 5:05

На Гаїті масовий спалах холери, яка за тиждень забрала життя вже 250-ти чоловік. Усі померлі - гаїтяни, проте хвороба загрожує і туристам.

Про Читати повністю

На Деснянській водостанції стався витік хлору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 жовтня 2010р. 4:38

У неділю, 24 жовтня, о 14:20 на додатковому складі хлору Деснянської водопровідної станції "Київводоканалу" стався витік хлору.

Про це Свідомо повідомила прес-служба мерії.

Загазова... Читати повністю

АТМА не рятує курців

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2010р. 3:20