Данці обіцяють врятувати світ від туберкульозу

Маша Землянська, Свiдомо, 21 жовтня 2010р. 5:41

Державний серологічний інститут Данії за два-три роки обіцяє випустити нову вакцину від туберкульозу, яка на 100% захищатиме людей від хвороби протягом життя.

Про це Читати повністю

Харків'янки створили календар для президента

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 жовтня 2010р. 5:27

Студентки журфаку Харківського університету Каразіна зробили календар зі своїми зображеннями і запитаннями до президента.

Про це на сво... Читати повністю

Рада поки не хоче відкривати чиновників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 жовтня 2010р. 4:57

Верховна Рада перенесла розгляд законопроекту про доступ до публічної інформації на 2 листопада

На перенесенні законопроекту наполіг народний депутат Едуард Павленко (Партія регіонів), який... Читати повністю

Активісти просять уряд лякати курців малюнками

Маша Землянська, Свiдомо, 21 жовтня 2010р. 2:46

Громадські антитютюнові організації просять Кабінет Міністрів ухвалити список малюнків, які виробники сигарет мають друкувати на пачках.

Про це «Свідомо» повідомили активісти ор... Читати повністю

Все більше українців готові продати право вибору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 11:23

Порівняно з минулим роком (9%) в цьому році (13%) збільшилась кількість потенційних виборців готових продати свій голос на місцевих виборах.

Такі результати отримали Читати повністю

Більшість українців надають перевагу демократії

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 11:12

Майже половина опитаних, а це 47% з 2000 українців бажають жити в демократичній Україні.

Такі результати соціологічного опитування отримала Читати повністю

Виші не побачать гроші за платні послуги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 11:01

Гроші, отримані університетами за надані студентам платні послуги, не будуть залишатися в самому університеті, а йтимуть в бюджет країни.

Це випливає з Наказу Міністерства освіти і науки &l... Читати повністю

Епідемію грипу перенесли на місяць

Маша Землянська, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 10:53

Попри прогнози Міністерства охорони здоров’я, що сезонний грип цього року розпочнеться раніше ніж зазвичай, масово хворіти українці ще не почали. Тому тепер епідемію грипу чекають за місяць.<... Читати повністю

Росія зможе посилювати війська в Криму

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 10:33

Міністерства оборони України та Росії невдовзі підпишуть угоду про заміну озброєння та військової техніки російського Чорноморського флоту в Криму. 

Про це Читати повністю

Будівля Нацбанк може бути 270-метровою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 8:38

На вулиці Інститутській, 9 Національний банк України хоче побудувати 270 метрову адміністративну будівлю.

Такий проект на містобудівній раді запропонував головний архітектор "Укрбудпроекту"... Читати повністю

Лікар з Шалімова таки оперував закордоном

Маша Землянська, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 7:02

Анестезіолог Ярослав Романів, якого разом з двома колегами заарештували за підозрою у участі в міжнародній злочинній групі, що займалася «чорною трансплантацією», таки проводив опе... Читати повністю

Водій з кортежу Януковича отримав 3 роки умовно

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 6:34

Водій швидкої з кортежу Віктора Януковича, через зіткнення з котрим загинув водій таксі, був засуджений до 5 років позбавлення волі, але звільнений від основного покарання з іспитовим терміном 3 р... Читати повністю

Хворий: поверніть хірурга – я хочу жити

Маша Землянська, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 6:14

Пацієнти та колеги заарештованих лікарів з Інституту хірургії та трансплантології просять Апеляційний суд поки ведеться слідство дозволити хірургам оперувати.

Про це вони заявили ... Читати повністю

Уряд хоче виселити музеї з Лаври

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 5:10

Уряд створив робочу групу, яка має виселити всі музеї з території Лаври.

Відповідне розпорядження вже підписавЧитати повністю

Могилянка дозволила розбирати свій архів на цитати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 3:45

Могилянка на тиждень відкрила доступ до всіх своїх наукових і дослідницьких публікацій.

Цим академія долучилися до святкування міжнародного тижня відкритого доступу.

З 18 по 24 жовт... Читати повністю