На Деснянській водостанції стався витік хлору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 жовтня 2010р. 4:38

У неділю, 24 жовтня, о 14:20 на додатковому складі хлору Деснянської водопровідної станції "Київводоканалу" стався витік хлору.

Про це Свідомо повідомила прес-служба мерії.

Загазова... Читати повністю

АТМА не рятує курців

Маша Землянська, Свiдомо, 25 жовтня 2010р. 3:20

У червні 2010-го року «Свідомо» вивчило склад АТМА та причини смертності від паління. До серії матеріалів «Про що мовчить реклама ліків», яка направлена на боротьбу чи н... Читати повністю

Новий маршрут № 153 з'єднає Троєщину з центром

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 жовтня 2010р. 3:14

В суботу, 23 жовтня, по Гаванському мосту запустили автобусний маршрут № 153 "вулиця Бальзака – станція метро “Контрактова площа“".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба... Читати повністю

"Тест": "Без ГМО" має означати без ГМО повністю

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2010р. 10:41

Центр експертиз «Тест» звернувся до уряду з проханням змінити правила маркування продуктів щодо наявності ГМО.

Свої пропозиції «Те... Читати повністю

Спричинив аварію і ліг покурити

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 жовтня 2010р. 9:47

Водій «Кіа» порушуючи правила зіткнувся з «Деу», після чого ліг на асфальт і закурив.

Про це на своєму сайті повідомляє служба надзвичайних новин Читати повністю

В Кіровограді планують побудувати урановий завод

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 жовтня 2010р. 8:14

Президент України Віктор Янукович під час робочої поїздки повідомив про намір побудувати на Кіровоградщині завод з переробки урану.

Ядерну енергетику він назвав однією з перспективних сфер... Читати повністю

Суд відмовився випускати хірургів Шалімова

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2010р. 7:29

Попри прохання колег та пацієнтів Апеляційний суд відмовився задовольнити позов хірургів з Інституту хірургії та трансплантологїі імені Шалімова,... Читати повністю

Генпрокурор: вбивця Гонгадзе сам змінив адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 жовтня 2010р. 7:29

Генерал Олексій Пукач, звинувачений у вбивстві Гергія Гонгадзе, сам вирішив змінити свого адвоката Олега Мусієнка на іншого.

Про це заявив Генпрокурор Олександр Медведько на прес-конференці... Читати повністю

В Кіровограді зазіхнули на прокуратуру

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 жовтня 2010р. 7:18

Вночі у Кіровограді пролунали вибухи біля приміщення обласної прокуратури, районного суду та відділку міліції.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Кірово... Читати повністю

В аварії біля Шулявки загинули дві людини

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 жовтня 2010р. 6:03

Вночі на вулиці Шамрила, 11-а сталася аварія.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій.

На перехресті вулиць Ша... Читати повністю

МОН знищило конкурс знавців української мови

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 жовтня 2010р. 5:42

Міносвіти відмовилося брати участь в організації Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Яцика

Про це йдеться у відкритому листі Михайла Слабошпицького, співголови координаційн... Читати повністю

Залізничні переїзди ліквідують

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 жовтня 2010р. 5:29

Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко планує закрити всі залізничні переїзди.

Про це на своєму сайті повідомляє Міністерство транспорту та зв’язку.

За... Читати повністю

В Україні на 3,5 млн більше жінок ніж чоловіків

Маша Землянська, Свiдомо, 22 жовтня 2010р. 3:35

З 45 мільйонів 782 тисяч українців, майже 25 мільйонів – жінки. Тобто різниця між статями у три з половиною мільйони.

Такі дан... Читати повністю

Затримані дорожні аферисти на крутих авто

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 жовтня 2010р. 11:16

Двох учасників дорожних афер затримали співробітники карного розшуку Оболонського райвідділу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Оболонського райвідділу міліції.

Один затримани... Читати повністю

Ми їмо заборонені в усьому світі "Е"

Маша Землянська, Свiдомо, 21 жовтня 2010р. 10:59

В Україні дозволені продукти з небезпечними харчовими добавки, які заборонені у світі.

Громадський проект pomni.info зібрав повний Читати повністю