Все більше українців готові продати право вибору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 11:23

Порівняно з минулим роком (9%) в цьому році (13%) збільшилась кількість потенційних виборців готових продати свій голос на місцевих виборах.

Такі результати отримали Читати повністю

Більшість українців надають перевагу демократії

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 11:12

Майже половина опитаних, а це 47% з 2000 українців бажають жити в демократичній Україні.

Такі результати соціологічного опитування отримала Читати повністю

Виші не побачать гроші за платні послуги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 11:01

Гроші, отримані університетами за надані студентам платні послуги, не будуть залишатися в самому університеті, а йтимуть в бюджет країни.

Це випливає з Наказу Міністерства освіти і науки &l... Читати повністю

Епідемію грипу перенесли на місяць

Маша Землянська, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 10:53

Попри прогнози Міністерства охорони здоров’я, що сезонний грип цього року розпочнеться раніше ніж зазвичай, масово хворіти українці ще не почали. Тому тепер епідемію грипу чекають за місяць.<... Читати повністю

Росія зможе посилювати війська в Криму

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 10:33

Міністерства оборони України та Росії невдовзі підпишуть угоду про заміну озброєння та військової техніки російського Чорноморського флоту в Криму. 

Про це Читати повністю

Будівля Нацбанк може бути 270-метровою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 8:38

На вулиці Інститутській, 9 Національний банк України хоче побудувати 270 метрову адміністративну будівлю.

Такий проект на містобудівній раді запропонував головний архітектор "Укрбудпроекту"... Читати повністю

Лікар з Шалімова таки оперував закордоном

Маша Землянська, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 7:02

Анестезіолог Ярослав Романів, якого разом з двома колегами заарештували за підозрою у участі в міжнародній злочинній групі, що займалася «чорною трансплантацією», таки проводив опе... Читати повністю

Водій з кортежу Януковича отримав 3 роки умовно

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 6:34

Водій швидкої з кортежу Віктора Януковича, через зіткнення з котрим загинув водій таксі, був засуджений до 5 років позбавлення волі, але звільнений від основного покарання з іспитовим терміном 3 р... Читати повністю

Хворий: поверніть хірурга – я хочу жити

Маша Землянська, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 6:14

Пацієнти та колеги заарештованих лікарів з Інституту хірургії та трансплантології просять Апеляційний суд поки ведеться слідство дозволити хірургам оперувати.

Про це вони заявили ... Читати повністю

Уряд хоче виселити музеї з Лаври

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 5:10

Уряд створив робочу групу, яка має виселити всі музеї з території Лаври.

Відповідне розпорядження вже підписавЧитати повністю

Могилянка дозволила розбирати свій архів на цитати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 3:45

Могилянка на тиждень відкрила доступ до всіх своїх наукових і дослідницьких публікацій.

Цим академія долучилися до святкування міжнародного тижня відкритого доступу.

З 18 по 24 жовт... Читати повністю

Плавучі готелі залишилися без світла і води

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 3:36

У готелях на набережній Дніпра відключили світло й воду.

Про це «Свідомо» повідомив директор готелю «Дніпровський» Олександр Котов.

«Прийшли люди з &la... Читати повністю

Інтерпол у Чехії затримав екс-міністра Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 16:05

Екс-міністра економіки уряду Юлії Тимошенко Богдана Данилишина затримало Бюро Інтерполу у Чехії.

Про це повідомляє Читати повністю

Справу колядника Зварича нарешті слухає суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 13:06

Зранку у суді розпочався розгляд справи колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича і судді цього ж суду В’ячеслава Любашевського, звинувачених у корупці... Читати повністю

По ніжинським робінгудам фальсифікують документи

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 12:13

Перше засідання суду по справі спортсменів, які намагалися припинити наркоторгівлю у Ніжині, виявило підробні документи у матеріалах кримінальної справи проти них.

Розгляд справи розпочався... Читати повністю