Вбивцю Гонгадзе змусили позбудитися адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 11:14

Олексій Пукач, звинувачений у вбивстві Георгія Гонгадзе, відмовився від свого адвоката Олега Мусієнка.

Про це Олегові Мусієнку заявив телефоном слідчий по справі В'ячеслав Грищенко.

<... Читати повністю

Киянам обіцяють нового слона

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 10:51

Київська міськдержадміністрація пообіцяла навесні 2011 року привезти до столичному зоопарку слона зі Шрі-Ланки.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерія.

Цього разу... Читати повністю

СБУ підловила головного транспортника Києва

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 10:21

У понеділок, 18 жовтня, працівники СБУ затримали на гарячому під час отримання 50 тисяч гривень хабара начальника головного управління транспорту Києва Олексія Бархатова.

Про це повідомля... Читати повністю

Молодь напише киянам теплі слова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 10:05

Група ініціативної молоді вирішила зігріти осінні думки киян теплими словами. У неділю молоді кияни розвішуватимуть плакатики з теплими, ніжними чи романтичними фразами по всьому місту.

Для... Читати повністю

В центрі міста сім будинків ночували без тепла

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 6:42

В понеділок, 18 жовтня, о 12:55, на вулиці Івана Мазепи прорвало теплотрасу, яка обслуговує понад 900 споживачів.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба «Київенерго»... Читати повністю

До Євро-2012 відремонтують значну частину Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 6:11

До 2012 року планують відремонтувати 224 000 квадратних метра вулиць і доріг міста.

Про це повідомила прес-служба «Київавтодор».

Навколо НСК «Олімпійський» д... Читати повністю

Під час аварії загинула свиня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 5:57

В понеділок, 18 жовтня о 04:30, на проспекті Бажана зіткнулись Ланос та вантажі... Читати повністю

Повна заборона реклами сигарет стала ближчою

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 5:48

Десятеро з 11 членів профільного Комітету по ЗМІ підтримали законопроект, який може повністю заборонити рекламу сигарет та інших тютюнових виробів. Не проголосував тільки депутат від Партії ре... Читати повністю

Мобільний може заразити менінгітом чи пневмонією

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 4:49

На корпусі мобільних телефонів збирається більше бактерій ніж на взутті чи навколо унітазу.

До таких висновків дійшли учені з університету в Манчестер... Читати повністю

Третина українців купує вітчизняний одяг

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 4:31

Майже третина українців купують одяг та взуття українського виробництва.

Такого висновку після опитування українців у жовтні дійшла соціологічна група "Рейтинг".

Одяг з Туреччини об... Читати повністю

До Євро-2012 швидка має приїжджати за 5 хвилин

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 4:29

За два роки "швидка" медична допомога має приїжджати на виклик за п’ять хвилин.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

Щоб відповідати вимогам УЄ... Читати повністю

В центрі Києва працювали раби

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 3:31

У центрі столиці, під супермаркетом, працювали справжні раби.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба ветеринарної міліції.

Підприємець з Кавказу, орендував приміщення понад 4 роки... Читати повністю

До вбивці Гонгадзе не пускають адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 11:23

Адвоката генерала Олексія Пукача, звинуваченого у вбивстві Георгія Гонгадзе, Олега Мусієнка вже вдруге - 12 і 18 жовтня - не пустили до підзахисного.

Про це він заявив "Свідомо".

"П... Читати повністю

Янукович домовився про нове джерело нафти та газу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 11:15

Україна буде видобувати нафту та газ на території Венесуели.

Про це на спільній прес-конференції з президентом Венесуели Уго Чавесо... Читати повністю

Заява (приклад)

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 10:00

                                 ... Читати повністю