Будівля Нацбанк може бути 270-метровою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 8:38

На вулиці Інститутській, 9 Національний банк України хоче побудувати 270 метрову адміністративну будівлю.

Такий проект на містобудівній раді запропонував головний архітектор "Укрбудпроекту"... Читати повністю

Лікар з Шалімова таки оперував закордоном

Маша Землянська, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 7:02

Анестезіолог Ярослав Романів, якого разом з двома колегами заарештували за підозрою у участі в міжнародній злочинній групі, що займалася «чорною трансплантацією», таки проводив опе... Читати повністю

Водій з кортежу Януковича отримав 3 роки умовно

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 жовтня 2010р. 6:34

Водій швидкої з кортежу Віктора Януковича, через зіткнення з котрим загинув водій таксі, був засуджений до 5 років позбавлення волі, але звільнений від основного покарання з іспитовим терміном 3 р... Читати повністю

Хворий: поверніть хірурга – я хочу жити

Маша Землянська, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 6:14

Пацієнти та колеги заарештованих лікарів з Інституту хірургії та трансплантології просять Апеляційний суд поки ведеться слідство дозволити хірургам оперувати.

Про це вони заявили ... Читати повністю

Уряд хоче виселити музеї з Лаври

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 5:10

Уряд створив робочу групу, яка має виселити всі музеї з території Лаври.

Відповідне розпорядження вже підписавЧитати повністю

Могилянка дозволила розбирати свій архів на цитати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 3:45

Могилянка на тиждень відкрила доступ до всіх своїх наукових і дослідницьких публікацій.

Цим академія долучилися до святкування міжнародного тижня відкритого доступу.

З 18 по 24 жовт... Читати повністю

Плавучі готелі залишилися без світла і води

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 жовтня 2010р. 3:36

У готелях на набережній Дніпра відключили світло й воду.

Про це «Свідомо» повідомив директор готелю «Дніпровський» Олександр Котов.

«Прийшли люди з &la... Читати повністю

Інтерпол у Чехії затримав екс-міністра Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 16:05

Екс-міністра економіки уряду Юлії Тимошенко Богдана Данилишина затримало Бюро Інтерполу у Чехії.

Про це повідомляє Читати повністю

Справу колядника Зварича нарешті слухає суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 13:06

Зранку у суді розпочався розгляд справи колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича і судді цього ж суду В’ячеслава Любашевського, звинувачених у корупці... Читати повністю

По ніжинським робінгудам фальсифікують документи

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 12:13

Перше засідання суду по справі спортсменів, які намагалися припинити наркоторгівлю у Ніжині, виявило підробні документи у матеріалах кримінальної справи проти них.

Розгляд справи розпочався... Читати повністю

Сумський голова виборчої комісії: я ще хочу жити!

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 11:40

Іван Самсоненко звільнився з посади голови Сумської міської територіальної виборчої комісії.

Про це "Свідомо" повідомив координатор громадської організації спостерігачів за виборами&nbs... Читати повністю

Вбивцю Гонгадзе змусили позбудитися адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 11:14

Олексій Пукач, звинувачений у вбивстві Георгія Гонгадзе, відмовився від свого адвоката Олега Мусієнка.

Про це Олегові Мусієнку заявив телефоном слідчий по справі В'ячеслав Грищенко.

<... Читати повністю

Киянам обіцяють нового слона

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 10:51

Київська міськдержадміністрація пообіцяла навесні 2011 року привезти до столичному зоопарку слона зі Шрі-Ланки.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерія.

Цього разу... Читати повністю

СБУ підловила головного транспортника Києва

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 10:21

У понеділок, 18 жовтня, працівники СБУ затримали на гарячому під час отримання 50 тисяч гривень хабара начальника головного управління транспорту Києва Олексія Бархатова.

Про це повідомля... Читати повністю

Молодь напише киянам теплі слова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 10:05

Група ініціативної молоді вирішила зігріти осінні думки киян теплими словами. У неділю молоді кияни розвішуватимуть плакатики з теплими, ніжними чи романтичними фразами по всьому місту.

Для... Читати повністю