Обіцяний сніг переноситься на 28 листопада

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 листопада 2010р. 12:50

За прогнозами GISMETEO.UA сніг повинен покрити вулиці Києва вже 28 листопада. У неділю температура повітря знизится до 0 вночі, і до +1 - вден... Читати повністю

Учені винайшли "таблетки щастя"

Маша Землянська, Свiдомо, 25 листопада 2010р. 10:31

Учені з університету Джона Хопкінса випробовують "таблетки щастя", що витирають з пам'яті негативні спогади.

Про це «Свідомо» Читати повністю

Вконтакті - в "чорному списку" американських музик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 листопада 2010р. 10:09

Американська асоціація компаній звукозаписної індустрії занесла популярну російську соціальну мережу Вконтакте до чорного списку.

Про це йдеться в Читати повністю

За студентами слідкуватимуть через чіпи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 листопада 2010р. 9:44

Міністерство освіти пропонує вишам з січня перевести студентів на електронні студентські квитки.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міносвіти.

Так, Інформаційно-вир... Читати повністю

Справи проти чиновників з команди Черновецького

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 23:12

Після обрання президента Віктора Януковича в березні 2010 Партія регіонів вирішила взяти під контроль владу в Києві.

По землі, майну ініціювали перевірки, міліція, СБУ та прокуратура поруши... Читати повністю

Як світ вшановує жертв Голодомору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 19:38

27 листопада, в День пам'яті жертв Голодомору до України приєднається 12 держав.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Центру досліджень визвольного руху.

В Австралії, розпочинаюч... Читати повністю

Підприємці з Майдану: влада "розділяє і володарює"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 18:39

Влада веде переговори по своєму сценарію і з "своїми підприємцями".

Про це заявила прес-служба Центрального штабу спасіння українського підприємництва.

"Влада дезорганізовує наш рух... Читати повністю

Вакцин від грипу в поліклініках Києва все ще немає

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2010р. 18:23

Попри твердження Головного управління охорони здоров’я про те, що вакцини від грипу завезли до державних установ столиці – у восьми з одинадцяти поліклінік Києва щеплення так і не робля... Читати повністю

Ніжинським робінгудам зачитали обвинувачення

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 18:11

Вранці у Деснянському районному суді Чернігова розпочався розгляд по суті справи спортсменів з міста Ніжин, які знімали на відео свідчення наркот... Читати повністю

Проти підприємців на Майдані порушили справу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 16:59

Шевченківська міліція порушила кримінальну справу через перекриття руху на Майдані Незалежності.

Про це на прес-конференції повідомив начальник міліції громадської безпеки Віктор Ратушняк.<... Читати повністю

Ліки і далі продаватимуть киянам без рецептів

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2010р. 16:58

Міністерство охорони здоров'я заперечує поширену іншими медіа інформацію, що з першого грудня ліки у аптеках продаватиму... Читати повністю

Зима прийде вчасно та буде сніжною

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 16:05

Зима прийде вчасно та буде зі снігом, морозом та сильним вітром.

Про це в прес-центрі "Главкому" розповів начальник Українського Гідрометцентру Микола Кульбіда.

Він зазначив, що в К... Читати повністю

З січня у Києві почнуть працювати лікарняні каси

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2010р. 14:57

З 1 січня у столиці запрацюють лікарняні каси – спрощений варіант страхової медицини. Проте вперше скористатися їхніми послугами кияни зможуть лише за три місяці.

Про це заявила керів... Читати повністю

Суд може змусити ДАІ користуватись алкотестерами

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 13:04

Окружний адміністративний суд Києва вранці почав розгляд позову, який має змусити ДАІ користуватись алкотестерами і на місці визначати стан алкогольного сп'яніння водія.

Про це "Свідомо... Читати повністю

Лічильники на воду можна встановити в розстрочку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 13:01

Оплатити вартість встановлення квартирних лічильників холодної та гарячої води, кияни зможуть поступово.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Згідно розпорядженню списки г... Читати повністю