Перший тиждень в швидкісному трамваї - безкоштовно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 жовтня 2010р. 11:20

Цілий тиждень кияни зможуть їздити на швидкісному трамваї в напрямку Борщагівка - Старовокзальна безкоштовно.

Про це заявив перший заступник міського голови Олександр Попов під час частково... Читати повністю

Ніжинських робінгудів звинуватили у бандитизмі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 12:49

Спортсменам, які намагалися припинити торгівлю наркотиками у своєму місті, переслідуючи наркоторговців, висунули звинувачення у бандитизмі.

Про це "Свідомо" повідомила дружина одного з... Читати повністю

Через арешт хірургів в Шалімова не оперують

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 11:24

Інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова скасовує операції з трансплантації нирок через арешт головного хірурга Владислава Закордонця.

Про це «Свідомо» розказав заві... Читати повністю

Уряд буде протидіяти торгівлі людьми

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 11:11

Україна прийняла умови Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми.

Верховна рада прийняла закон про рат... Читати повністю

У Києві відкрили онкоцентр для обраних

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 11:08

У Києві запрацював перший в Україні Центр ядерної діагностики онкологічних захворювань, який зможе прийняти за рік до дев’яти тисяч пацієнтів.... Читати повністю

Зарплатню мають платити не пізніше 7-го дня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 8:53

Президент Віктор Янукович підписав зміни до закону про працю, які направлені на своєчасну виплату зарплатні.

Згідно нового зак... Читати повністю

Без опалення досі 55 будинків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 4:21

В Києві без опалення залишається 55 будинків.

Про це на нараді в мерії доповів заступник начальника Головного управління комунального господарства Сергій Крушановський.

Найбільше &n... Читати повністю

З зоопарку тікає "команда смерті"

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 3:13

Після того, як новим директором зоопарку став Олексій Толстоухов, з адміністрації звіринця почали масово звільнятися працівники.

Про це «Свідомо» розказав працівник зоопарку та... Читати повністю

Все більше людей бачать Януковича диктатором

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 15:15

Все більше людей сумнівається в мотивах дій президента України Віктора Януковича. Якщо раніше виборці думали, що Янукович захищає інтереси людей і держави, то зараз – впевненні, що він діє в... Читати повністю

Збільшені покарання поганим опікунам дітей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 14:18

Президент Віктор Янукович підписав закон про посилення покарань тим, хто погано поводяться із взятими під опіку дітьми.

За законом, якщо опікун недбалим або несумлінним ставлення нашкоди... Читати повністю

Київрада скоротила витрати на асфальт у дворах

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 12:50

Київрада скоротила на 7 мільйонів витрати на асфальтування прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів.

За зміни до бюджету проголосували усі сили в Київраді - Блок Черновецьк... Читати повністю

Київрада заборонила будувати на Львівській площі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 12:20

Київрада ввела мораторій на нове будівництво та відведення земельних ділянок Львівської площі.

За це рішення «одноголосно» проголосували депутати з усіх сил: Блоку Чер... Читати повністю

Мерія захотіла водний стадіон

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 11:06

Київрада вирішила створити "Київський водний стадіон", який має належати громаді.

Ініціатором виступив депутат Блоку Литвина Валерій Мошенський. "За" проголосували його однопартійці та депу... Читати повністю

Київрада не повернула розкрадену землю

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 8:24

Депутати Київради зняли з розгляду 24 протести прокуратури щодо земельних питань, де пропонувалось відмінити рішення 2003-2010 років по сотням земельних ділянок.

Розгляд протестів виключи... Читати повністю

Січові стрільці залишилися з 10-класниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 жовтня 2010р. 5:38

Підручники з історії України для 10-класу не змінювали.

Про це «Свідомо» повідомив автор одного з рекомендованих Міністерством освіти підручників з історії, доктор історичних на... Читати повністю