Рада залишила рекламу ліків для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 11:47

Верховна Рада не підтримала пропозицію депутатів Ірини Геращенко та Ольги Герасим`юк заборонити рекламу ліків до і після теле-, радіопрограм для дітей та підлітків.

Жодна з парлам... Читати повністю

Голосувати не вдома тепер треба просити реєстр

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 10:36

Якщо Ви не можете проголосувати там, де зареєстровані, змінити місце голосування тепер треба просити не у дільничної виборчої комісії, а у відділі Державного реєстру виборців. 

Це... Читати повністю

Міліція просить впізнати грабіжника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 жовтня 2010р. 9:17

Міліція просить усіх, хто впізнає чоловіка на фото, 29 вересня, телефонувати за номерами: 271-98-35, 063-316-27-05 або 102.

Як повідомила «Свідомо» повідомила прес-служба стол... Читати повністю

Київський зоопарк у п’ятірці найгірших у світі

Маша Землянська, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 8:51

Київський зоопарк потрапив до ТОП-п'ятірки найгірших звіринців у світі.

Такі результати «анти конкурсу», які провела міжнародна організація з з... Читати повністю

Студенти відвоювали 900 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 8:46

Студенти Таврійського національного університету відвоювали у адміністрації вишу плату за перескладання іспитів професорам.

Про це "Свідомо" повідомило джерело з цього вишу.

Універс... Читати повністю

"Тест" підозрюють у нечесних перевірках продукції

Маша Землянська, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 7:18

"Яготинський маслозавод"  підозрює центр незалежних експертиз "Тест" у фальсифікації результатів перевірки їхньої продукції.

Про це "Свідомо" заявив юрист холдингу "Молочний альян... Читати повністю

Тести з англійської та історії вже не обов'язкові

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 3:30

Випускникам шкіл вже не треба буде обов'язково складати тести з історії України та англійської мови.

Це випливає з переліку дисциплін для тестування в школах, який подає Український центр о... Читати повністю

Уряд більше не буде купувати житло людям

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 жовтня 2010р. 2:39

Кабінет Міністрів позбавив Державну іпотечну установу права напряму купувати квартири.

Через комерційні банки... Читати повністю

Забудовникам дозволили ще рік не віддавати житло

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 жовтня 2010р. 2:25

Президент Віктор Янукович підписав закон, що продовжує на 12 місяців заборону людям розривати угоди з забудовниками, які отримали від... Читати повністю

"Київміськбуд" відбили силою

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 жовтня 2010р. 10:31

Державний реєстр акціонерів компанії "Київміськбуд", а отже і контроль над холдингом отримала команда першого заступника голови Київдержадміністрації Олександра Попова.

Про це "Свідомо" діз... Читати повністю

Не подобається вода з-під крану – дзвоніть в СЕС

Маша Землянська, Свiдомо, 5 жовтня 2010р. 8:49

Якщо Ваша вода неприємно пахне, має дивний смак чи колір – дзвоніть на гарячу лінію санітарно-епідеміологічної служби свого району, і її мають перевірити.

Повідомляти про неякісн... Читати повністю

МОН: діти-інваліди вчитимуться зі здоровими дітьми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2010р. 8:18

Міністерство освіти затвердило концепцію інклюзивної освіти.

Інклюзивна освіта – навчання звичайних дітей разом з дітьми з фізичними чи розумовими... Читати повністю

У Києві почали з'являтися вакцини проти грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 5 жовтня 2010р. 8:18

З початку тижня до столичних лікарень почали надходити вакцини проти сезонного грипу.

Про це "Свідомо" розказала керівниця епідеміологічного відділу Київської санепідслужби Ірина Ганжа.

... Читати повністю

Тепло в квартири пускатимуть з 11 жовтня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 5 жовтня 2010р. 7:31

Включати опалення житлових будинків "Київенерго" почне з 11 жовтня.

Про це на прес-конференції розповів голова правління компанії Едуард Соколовський.

За його словами, всі будинки... Читати повністю