Дітей Шевченківського району не залишили пиву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 8:08

У Шевченківському районі столиці заборонено перепрофілювання та приватизація приміщень дитячо-юнацьких клубів.

Про це Читати повністю

Мерія знову футболить постраждалих

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 6:41

Щоб отримати квартири в компенсацію за втрачені кошти, постраждалих від афери "Еліта-центру" змушують самих розробляти технічну документацію і проект рішення Київради.

Про це "Свідомо" пові... Читати повністю

МОЗ хоче дозволити змінювати стать 18-тирічним

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 6:35

Міністерство охорони здоров’я пропонує знизити вікове обмеження для бажаючих змінити стать з 25-ти до 18-ти років.

Відповідний Читати повністю

У Києві на два шлюби одне розлучення

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 5:48

За інформацією столичних РАГСів на кожні два шлюби у Києві приходиться одне розлучення.

Такі дані з РАГСів зібрало київське уп... Читати повністю

Через похолодання у вересні стало легше дихати

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 4:21

Концентрація формальдегіду у повітрі за вересень перевищувала норму у два-три рази. Натомість це значено менше ніж за попередні місяці, коли рівень формальдегіду був у вісім разів вищий за нор... Читати повністю

Потяги метро будуть їздити частіше

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 4:03

Київський метрополітен переходить на зимовий режим роботи.

Про це "Свідомо" повідомила диспетчер метрополітену Світлана Войтеха.

З 11 жовтня скоротився інтервал між потягами.

<... Читати повністю

Українська не в усіх школах буде рідною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 1:30

Міністерство освіти і науки розробило проект Концепції шкільної мовної освіти.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти на своєму сайті .

Основни... Читати повністю

Перший тиждень в швидкісному трамваї - безкоштовно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 жовтня 2010р. 11:20

Цілий тиждень кияни зможуть їздити на швидкісному трамваї в напрямку Борщагівка - Старовокзальна безкоштовно.

Про це заявив перший заступник міського голови Олександр Попов під час частково... Читати повністю

Ніжинських робінгудів звинуватили у бандитизмі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 12:49

Спортсменам, які намагалися припинити торгівлю наркотиками у своєму місті, переслідуючи наркоторговців, висунули звинувачення у бандитизмі.

Про це "Свідомо" повідомила дружина одного з... Читати повністю

Через арешт хірургів в Шалімова не оперують

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 11:24

Інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова скасовує операції з трансплантації нирок через арешт головного хірурга Владислава Закордонця.

Про це «Свідомо» розказав заві... Читати повністю

Уряд буде протидіяти торгівлі людьми

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 11:11

Україна прийняла умови Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми.

Верховна рада прийняла закон про рат... Читати повністю

У Києві відкрили онкоцентр для обраних

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 11:08

У Києві запрацював перший в Україні Центр ядерної діагностики онкологічних захворювань, який зможе прийняти за рік до дев’яти тисяч пацієнтів.... Читати повністю

Зарплатню мають платити не пізніше 7-го дня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 8:53

Президент Віктор Янукович підписав зміни до закону про працю, які направлені на своєчасну виплату зарплатні.

Згідно нового зак... Читати повністю

Без опалення досі 55 будинків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 4:21

В Києві без опалення залишається 55 будинків.

Про це на нараді в мерії доповів заступник начальника Головного управління комунального господарства Сергій Крушановський.

Найбільше &n... Читати повністю

З зоопарку тікає "команда смерті"

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 3:13

Після того, як новим директором зоопарку став Олексій Толстоухов, з адміністрації звіринця почали масово звільнятися працівники.

Про це «Свідомо» розказав працівник зоопарку та... Читати повністю