Зарплатню мають платити не пізніше 7-го дня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 8:53

Президент Віктор Янукович підписав зміни до закону про працю, які направлені на своєчасну виплату зарплатні.

Згідно нового зак... Читати повністю

Без опалення досі 55 будинків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 4:21

В Києві без опалення залишається 55 будинків.

Про це на нараді в мерії доповів заступник начальника Головного управління комунального господарства Сергій Крушановський.

Найбільше &n... Читати повністю

З зоопарку тікає "команда смерті"

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 3:13

Після того, як новим директором зоопарку став Олексій Толстоухов, з адміністрації звіринця почали масово звільнятися працівники.

Про це «Свідомо» розказав працівник зоопарку та... Читати повністю

Все більше людей бачать Януковича диктатором

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 15:15

Все більше людей сумнівається в мотивах дій президента України Віктора Януковича. Якщо раніше виборці думали, що Янукович захищає інтереси людей і держави, то зараз – впевненні, що він діє в... Читати повністю

Збільшені покарання поганим опікунам дітей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 14:18

Президент Віктор Янукович підписав закон про посилення покарань тим, хто погано поводяться із взятими під опіку дітьми.

За законом, якщо опікун недбалим або несумлінним ставлення нашкоди... Читати повністю

Київрада скоротила витрати на асфальт у дворах

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 12:50

Київрада скоротила на 7 мільйонів витрати на асфальтування прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів.

За зміни до бюджету проголосували усі сили в Київраді - Блок Черновецьк... Читати повністю

Київрада заборонила будувати на Львівській площі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 12:20

Київрада ввела мораторій на нове будівництво та відведення земельних ділянок Львівської площі.

За це рішення «одноголосно» проголосували депутати з усіх сил: Блоку Чер... Читати повністю

Мерія захотіла водний стадіон

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 11:06

Київрада вирішила створити "Київський водний стадіон", який має належати громаді.

Ініціатором виступив депутат Блоку Литвина Валерій Мошенський. "За" проголосували його однопартійці та депу... Читати повністю

Київрада не повернула розкрадену землю

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 8:24

Депутати Київради зняли з розгляду 24 протести прокуратури щодо земельних питань, де пропонувалось відмінити рішення 2003-2010 років по сотням земельних ділянок.

Розгляд протестів виключи... Читати повністю

Січові стрільці залишилися з 10-класниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 жовтня 2010р. 5:38

Підручники з історії України для 10-класу не змінювали.

Про це «Свідомо» повідомив автор одного з рекомендованих Міністерством освіти підручників з історії, доктор історичних на... Читати повністю

В Київраді з'явився сателіт Партії регіонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 жовтня 2010р. 4:16

В Київраді з'явилася нова депутатська група - "Кияни за майбутнє".

Про це повідомляє журналістка "Свідомо" із залу засідань Київради.

Утворилася група з частини депутатів з Блоку Юл... Читати повністю

Директор "зоопарку смерті" займеться собаками

Маша Землянська, Свiдомо, 13 жовтня 2010р. 20:56

Від завтра Світлана Берзіна вже не очолюватиме Київський зоопарк - її перевели на посаду директора «Центру ідентифікації тварин».

Про переведення Берзіної на іншу посаду Св... Читати повністю

Бютівський суддя врятувався і поїхав у Франківськ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 14:45

Президент Віктор Янукович 11 жовтня підписав указ про переведення судді Миколи Кишинського з окружного адмінсуду Києва до такого ж суд... Читати повністю

Уряд побоюється дефіцита гречки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 7:55

В Україні не вистачає гречки і так може бути до наступного року.

Про це йдеться в пропозиції уряду до Верхо... Читати повністю

Мерія знов відклала пуск швидкісного трамваю

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 5:57

Швидкісний трамвай, що має зв`язати Борщагівку з центром, мають запустити у суботу, 16 жовтня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

До цього мерія планувала запустити... Читати повністю