До Євро-2012 відремонтують значну частину Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 6:11

До 2012 року планують відремонтувати 224 000 квадратних метра вулиць і доріг міста.

Про це повідомила прес-служба «Київавтодор».

Навколо НСК «Олімпійський» д... Читати повністю

Під час аварії загинула свиня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 5:57

В понеділок, 18 жовтня о 04:30, на проспекті Бажана зіткнулись Ланос та вантажі... Читати повністю

Повна заборона реклами сигарет стала ближчою

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 5:48

Десятеро з 11 членів профільного Комітету по ЗМІ підтримали законопроект, який може повністю заборонити рекламу сигарет та інших тютюнових виробів. Не проголосував тільки депутат від Партії ре... Читати повністю

Мобільний може заразити менінгітом чи пневмонією

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 4:49

На корпусі мобільних телефонів збирається більше бактерій ніж на взутті чи навколо унітазу.

До таких висновків дійшли учені з університету в Манчестер... Читати повністю

Третина українців купує вітчизняний одяг

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 4:31

Майже третина українців купують одяг та взуття українського виробництва.

Такого висновку після опитування українців у жовтні дійшла соціологічна група "Рейтинг".

Одяг з Туреччини об... Читати повністю

До Євро-2012 швидка має приїжджати за 5 хвилин

Маша Землянська, Свiдомо, 19 жовтня 2010р. 4:29

За два роки "швидка" медична допомога має приїжджати на виклик за п’ять хвилин.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

Щоб відповідати вимогам УЄ... Читати повністю

В центрі Києва працювали раби

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 3:31

У центрі столиці, під супермаркетом, працювали справжні раби.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба ветеринарної міліції.

Підприємець з Кавказу, орендував приміщення понад 4 роки... Читати повністю

До вбивці Гонгадзе не пускають адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 11:23

Адвоката генерала Олексія Пукача, звинуваченого у вбивстві Георгія Гонгадзе, Олега Мусієнка вже вдруге - 12 і 18 жовтня - не пустили до підзахисного.

Про це він заявив "Свідомо".

"П... Читати повністю

Янукович домовився про нове джерело нафти та газу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 11:15

Україна буде видобувати нафту та газ на території Венесуели.

Про це на спільній прес-конференції з президентом Венесуели Уго Чавесо... Читати повністю

Заява (приклад)

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 10:00

                                 ... Читати повністю

Європейці засудили "Раду суддівських поліцаїв"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 9:34

Венеціанська комісія Ради Європи, що оцінює міжнародні стандарти законодавства, в своєму кінцевому висновку відмітила негативні наслідки судової реформи в Україні.

Документ прийнято під час... Читати повністю

МОН «добиває» тестування в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 9:07

Міністерство освіти дозволило випускникам, що закінчили школу до 2007 року включно, вступати наступного року до вишів на будь-яку форму навчання без проходження тестування – тільки за вступни... Читати повністю

В Алеї немовлят відкрили сонячний годинник

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 8:18

В суботу, 16 жовтня, в Молодіжному парку, що на Троєщині відкрили сонячний годинник у вигляді каштану.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Форму вибрали не випадков... Читати повністю

Дітей Шевченківського району не залишили пиву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 8:08

У Шевченківському районі столиці заборонено перепрофілювання та приватизація приміщень дитячо-юнацьких клубів.

Про це Читати повністю

Мерія знову футболить постраждалих

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 6:41

Щоб отримати квартири в компенсацію за втрачені кошти, постраждалих від афери "Еліта-центру" змушують самих розробляти технічну документацію і проект рішення Київради.

Про це "Свідомо" пові... Читати повністю