Київрада скоротила витрати на асфальт у дворах

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 12:50

Київрада скоротила на 7 мільйонів витрати на асфальтування прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів.

За зміни до бюджету проголосували усі сили в Київраді - Блок Черновецьк... Читати повністю

Київрада заборонила будувати на Львівській площі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 12:20

Київрада ввела мораторій на нове будівництво та відведення земельних ділянок Львівської площі.

За це рішення «одноголосно» проголосували депутати з усіх сил: Блоку Чер... Читати повністю

Мерія захотіла водний стадіон

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 11:06

Київрада вирішила створити "Київський водний стадіон", який має належати громаді.

Ініціатором виступив депутат Блоку Литвина Валерій Мошенський. "За" проголосували його однопартійці та депу... Читати повністю

Київрада не повернула розкрадену землю

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 жовтня 2010р. 8:24

Депутати Київради зняли з розгляду 24 протести прокуратури щодо земельних питань, де пропонувалось відмінити рішення 2003-2010 років по сотням земельних ділянок.

Розгляд протестів виключи... Читати повністю

Січові стрільці залишилися з 10-класниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 жовтня 2010р. 5:38

Підручники з історії України для 10-класу не змінювали.

Про це «Свідомо» повідомив автор одного з рекомендованих Міністерством освіти підручників з історії, доктор історичних на... Читати повністю

В Київраді з'явився сателіт Партії регіонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 жовтня 2010р. 4:16

В Київраді з'явилася нова депутатська група - "Кияни за майбутнє".

Про це повідомляє журналістка "Свідомо" із залу засідань Київради.

Утворилася група з частини депутатів з Блоку Юл... Читати повністю

Директор "зоопарку смерті" займеться собаками

Маша Землянська, Свiдомо, 13 жовтня 2010р. 20:56

Від завтра Світлана Берзіна вже не очолюватиме Київський зоопарк - її перевели на посаду директора «Центру ідентифікації тварин».

Про переведення Берзіної на іншу посаду Св... Читати повністю

Бютівський суддя врятувався і поїхав у Франківськ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 14:45

Президент Віктор Янукович 11 жовтня підписав указ про переведення судді Миколи Кишинського з окружного адмінсуду Києва до такого ж суд... Читати повністю

Уряд побоюється дефіцита гречки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 7:55

В Україні не вистачає гречки і так може бути до наступного року.

Про це йдеться в пропозиції уряду до Верхо... Читати повністю

Мерія знов відклала пуск швидкісного трамваю

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 5:57

Швидкісний трамвай, що має зв`язати Борщагівку з центром, мають запустити у суботу, 16 жовтня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

До цього мерія планувала запустити... Читати повністю

Видавництва незаконно приторговують підручниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 жовтня 2010р. 3:51

Видавництва, що друкують підручники для 10-х класів шкіл, вже почали торгувати ними, попри заборону міністра освіти Дмитра Табачника.

Міністр заявив, що ті видавництва, яким Міносвіти замов... Читати повністю

Волонтери-профі створять Україні Брендбук

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 жовтня 2010р. 12:58

Три консалтингово-дослідницькі компанії – GfK Ukrainefedoriv.com і pro.m... Читати повністю

Уряд частково скасував побори у вишах і школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2010р. 9:23

Уряд відмінив частину платних послуг для навчальних закладів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства освіти з посиланням на заяву свого керманича Дмитра Табачника.

Так... Читати повністю

43 людини загинули у зіткненні автобуса з потягом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 жовтня 2010р. 5:41

О 09:25 біля міста Марганець Дніпропетровської області, на нерегульованому переїзді, пасажирський автобус "Еталон" зіткнувся з локомотивом, через що загинуло 43 людини, в тому числі 3 дітей. <... Читати повністю

Університети призупинюють платні послуги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2010р. 3:43

Таврійський національний університет, який першим в країні запровадив плату за ненавчальні послуги, призупинив своє рішення.

Сталося це після того, як Читати повністю