МОН «добиває» тестування в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 9:07

Міністерство освіти дозволило випускникам, що закінчили школу до 2007 року включно, вступати наступного року до вишів на будь-яку форму навчання без проходження тестування – тільки за вступни... Читати повністю

В Алеї немовлят відкрили сонячний годинник

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 8:18

В суботу, 16 жовтня, в Молодіжному парку, що на Троєщині відкрили сонячний годинник у вигляді каштану.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Форму вибрали не випадков... Читати повністю

Дітей Шевченківського району не залишили пиву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 8:08

У Шевченківському районі столиці заборонено перепрофілювання та приватизація приміщень дитячо-юнацьких клубів.

Про це Читати повністю

Мерія знову футболить постраждалих

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 6:41

Щоб отримати квартири в компенсацію за втрачені кошти, постраждалих від афери "Еліта-центру" змушують самих розробляти технічну документацію і проект рішення Київради.

Про це "Свідомо" пові... Читати повністю

МОЗ хоче дозволити змінювати стать 18-тирічним

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 6:35

Міністерство охорони здоров’я пропонує знизити вікове обмеження для бажаючих змінити стать з 25-ти до 18-ти років.

Відповідний Читати повністю

У Києві на два шлюби одне розлучення

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 5:48

За інформацією столичних РАГСів на кожні два шлюби у Києві приходиться одне розлучення.

Такі дані з РАГСів зібрало київське уп... Читати повністю

Через похолодання у вересні стало легше дихати

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 4:21

Концентрація формальдегіду у повітрі за вересень перевищувала норму у два-три рази. Натомість це значено менше ніж за попередні місяці, коли рівень формальдегіду був у вісім разів вищий за нор... Читати повністю

Потяги метро будуть їздити частіше

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 4:03

Київський метрополітен переходить на зимовий режим роботи.

Про це "Свідомо" повідомила диспетчер метрополітену Світлана Войтеха.

З 11 жовтня скоротився інтервал між потягами.

<... Читати повністю

Українська не в усіх школах буде рідною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 1:30

Міністерство освіти і науки розробило проект Концепції шкільної мовної освіти.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти на своєму сайті .

Основни... Читати повністю

Перший тиждень в швидкісному трамваї - безкоштовно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 жовтня 2010р. 11:20

Цілий тиждень кияни зможуть їздити на швидкісному трамваї в напрямку Борщагівка - Старовокзальна безкоштовно.

Про це заявив перший заступник міського голови Олександр Попов під час частково... Читати повністю

Ніжинських робінгудів звинуватили у бандитизмі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 12:49

Спортсменам, які намагалися припинити торгівлю наркотиками у своєму місті, переслідуючи наркоторговців, висунули звинувачення у бандитизмі.

Про це "Свідомо" повідомила дружина одного з... Читати повністю

Через арешт хірургів в Шалімова не оперують

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 11:24

Інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова скасовує операції з трансплантації нирок через арешт головного хірурга Владислава Закордонця.

Про це «Свідомо» розказав заві... Читати повністю

Уряд буде протидіяти торгівлі людьми

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 11:11

Україна прийняла умови Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми.

Верховна рада прийняла закон про рат... Читати повністю

У Києві відкрили онкоцентр для обраних

Маша Землянська, Свiдомо, 15 жовтня 2010р. 11:08

У Києві запрацював перший в Україні Центр ядерної діагностики онкологічних захворювань, який зможе прийняти за рік до дев’яти тисяч пацієнтів.... Читати повністю

Зарплатню мають платити не пізніше 7-го дня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 жовтня 2010р. 8:53

Президент Віктор Янукович підписав зміни до закону про працю, які направлені на своєчасну виплату зарплатні.

Згідно нового зак... Читати повністю