Розробник Податкового кодексу: і для себе підняли

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 жовтня 2010р. 13:34

"Його там мало не побили", - розповідає очевидиця появи Михайла Бродського на з`їзді таксистів. Голова Держкомпідприємництва, який був одним з піонерів українського бізнесу, якого за Леоніда Кучми... Читати повністю

В Україні будуть виробляти ядерне паливо

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 12:03

Державний концерн "Ядерне паливо" створить спільне підприємство з російським ТВЕЛ, щоб виробляти ядерне паливо для тепловиділяючих реакторів ВВЕР-1000.

Російський концерн переміг у тендері.... Читати повністю

Екс-слідча по отруєнню Ющенка: на мене "полюють"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 9:45

Колишня слідча Генеральної прокуратури Галина Климович, яка звільнилася через тиск на неї, має намір подавати заяву про злочин - Генпрокуратура збирає дані про її особисте життя без відповідних сан... Читати повністю

Справу Гонгадзе віддали «безпечному» слідчому

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 8:32

Керівником слідчої групи по розслідуванню вбивства Георгія Гонгадзе призначили Владислава Грищенко замість Олександра Харченко, який до цього намагався звільнитись... Читати повністю

Засновник Гогольфесту:На Видубичах буде круто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 жовтня 2010р. 7:11

«Агов-в-в-в-в!!! Тут буде круто-о-о-о-о!!!».

Засновник мистецького фестивалю Гогольфест Влад Троїцький роззирається навколо. А навколо – іржаві труби, металеві сходи, висо... Читати повністю

Клюєв вимагає обігріти киян за вихідні

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 6:59

Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв розпорядився до кінця вихідних обігріти усі будинки Києва.

"Якщо протягом двох днів опалення не з'явиться не тільки в дитячих садочках, школах та лікарнях,... Читати повністю

Могильов візьме у Алояна 10 автомобілів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 6:51

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов підтвердив той факт, що родина вбитого 2009 року директора торгового центру «4room» Шабаба Алояна хоче подарувати міліції 10 автомобілів за по... Читати повністю

Гогольфест зробить з Видубичів мистецький центр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 жовтня 2010р. 5:47

Організатори мистецького фестивалю Гогольфест перетворять індустріальний район Видубичі на культурний центр країни.

Про це заявив засновник фестивалю Владислав Троїцький, демонструючи майбу... Читати повністю

На Столичному шосе перегорнувся автобус

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 4:46

У четвер, 7 жовтня, о 6:30, на 28-му кілометрі Столичного шосе зіткнулися три автомобілі: "ISUZU", "ВАЗ" та автобус "ЛАЗ".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської ДАЇ.

За... Читати повністю

Проректор Шевченка назвав студентів дебілами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 жовтня 2010р. 2:58

Проректор університету Шевченка Володимир Бугров назвав студентів, котрі збираються мітингувати проти запровадження платних послуг дебілами.

Про це він заявив "Свідомо".

"У нас тако... Читати повністю

Студенти домоглися відміни поборів у виші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 жовтня 2010р. 13:32

Київський національний економічний університет Гетьмана перестав брати зі студентів гроші за пропуски занять.

Про це "Свідомо" повідомила голова Всеукраїнської студенської ради при Міносвіт... Читати повністю

У справі Кучми і Литвина суддя взяла самовідвід

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 12:28

Суддя Печерського суду Лариса Цокол взяла самовідвід у справі про причетність Леоніда Кучми і Володимира Литвина до вбивства Гонгадзе.

Про це "Свідомо" повідомила Валентина Теличенко - адво... Читати повністю

Вкладники "Еліта-центру" зрушили справу з місця

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 11:07

Ще біля 100 жертв будівельної афери "Еліта-центр" отримали договори про надання їм квартир від Київської міської адміністрації.

Про це "Свідомо" повідомила одна з лідерів ініціативної групи... Читати повністю

Янукович вимагає станції метро до кінця року

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 9:33

Президент Віктор Янукович поставив перед першим заступником голови адміністрації Києва Олександром Поповим завдання до кінця року запустити три станції метро: «Голосіївська», «Вас... Читати повністю