Пільговиків у вишах ще поменшає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 вересня 2010р. 5:01

Міністерство освіти збирається з наступного року жорсткіше квотувати абітурієнтів-пільговиків, які проходять на навчання поза конкурсом.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міносвіти.Читати повністю

БЮТівець пропонує сказати рекламі пива «ні»

Маша Землянська, Свiдомо, 30 вересня 2010р. 3:49

Андрій Шевченко з Блоку Юлії Тимошенко пропонує народним депутатам заборонити рекламу пива.

Відповідний Читати повністю

Київську медицину віддали людині з МОЗу

Маша Землянська, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 11:22

Головне управління охорони здоров’я Києва очолить Раїса Моісеєнко.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Після оголошення конкурсу на заміщення вакант... Читати повністю

Директор "зоопарку смерті" звільнилася

Маша Землянська, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 10:27

Директорка Київського зоопарку Світлана Берзіна написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Про це «Свідомо» розказав працівник зоопарку та активіст Читати повністю

Журналісти зізналися СБУ в зустрічах з іноземцями

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 10:04

Півсотні провідних журналістів центральних телеканалів, газет та Інтернет-видань принесли до громадської приймальні Служби безпеки України заяви з проханням повідомити, чи не ведеться за ними стеже... Читати повністю

Перездача іспиту у виші вже коштує 900 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 8:10

Таврійський національний університет сприйняв Постанову уряду про платні послуги у вишах по-своєму і вже створив власний кошторис.

Про це «Свідомо» повідомило джерело з цього ун... Читати повністю

МОН: надруковано менше половини підручників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 6:58

Станом на вівторок, 28 вересня, надруковано 45% потрібних для 10-класників підручників.

Такі дані «Свідомо» дали у Міністерстві освіти.

За переконанням міністра освіти Д... Читати повністю

Шлапак хоче залишити медутворення Черновецького

Маша Землянська, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 6:28

Комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту не підтримує ініціативу заступника голови київміськадміністрації Олександра Попова ліквідувати Територіальні м... Читати повністю

Нардеп-регіонал пропонує дати вишам повну волю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 6:24

Народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошніченко пропонує розширити автономію вишів і давати їм ліцензію раз і назавжди.

Це Читати повністю

Уряд хоче оживити перевезення вантажів по Дніпру

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 5:23

Уряд буде стимулювати збільшення перевезень вантажів по Дніпру.

Про це журналістам повідомив міністр транспорту та зв`язку Костянтин Єфименко.

Зокрема, він назвав перспективним збіл... Читати повністю

Азаров за правило "більше світла - більше плати"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 вересня 2010р. 5:15

Прем`єр-міністр Микола Азаров дав доручення підготувати рішення за яким люди, які споживають електроенергії менше за середній рівень, будуть платити по нижчому тарифу, а більше за середній рівень -... Читати повністю

Зруйнували стадіон і думають де ж його побудувати

Роман Корчук, (вiд читачiв), 28 вересня 2010р. 9:37

Для вдалого проведення Євро-2012 льодову арену "Крижинка", що поруч з НСК "Олімпійський" влада вирішила перенести в інше місце. Однак цим місцем київрада чомусь вибрала шкільний стадіон, що по вули... Читати повністю

Табачник: Підготовчим курсам - бути

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2010р. 8:00

Абітурієнти все ж отримуватимуть 20-додаткових балів при вступі за відвідування підготовчих університетських курсів.

Про це «Свідомо» повідомив міністр освіти Дмитро Табачник.Читати повністю

Дошкільнята розмірковуватимуть над життям і смертю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2010р. 6:56

Міністерство освіти визначилося з тим, чому саме навчати дітей у дитсадках.

Це випливає з програми навчання 5-літніх дітей, розробленої Міносвіти. У лип... Читати повністю

Тестувати здібності абітурієнтів почнуть з 2012-го

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2010р. 6:21

Тестувати здібності до навчання абітурієнтів почнуть з 2012 року.

Про це «Свідомо» повідомив міністр освіти Дмитро Табачник.

«Я зустрічався з розробником концепції... Читати повністю