МОЗ хоче припинити заробляти на ліках

Маша Землянська, Свiдомо, 12 жовтня 2010р. 3:38

Міністерство охорони здоров’я хоче закуповувати ліки та медичну техніку безпосередньо у виробників.

Про заяву уникати посередників першого заступника міністра охорони здоров'я Віктора... Читати повністю

Як сумський губернатор розгорнув Гербалайф

Маша Землянська, Свiдомо, 11 жовтня 2010р. 15:49

Читати повністю

Прокуратура: Індила не вбили - недогледіли

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 жовтня 2010р. 11:52

Прокуратура офіційно завершила розслідування смерті студента Ігоря Індило і передає справу до суду із звинуваченнями двох міліціонерів, але не у загибелі хлопця.

Про це повідомляє прес-служ... Читати повністю

Велосипедисти самі малюють велодоріжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 жовтня 2010р. 9:44

Унеділю, 10 жовтня, велосипедисти самотужки намалювали першу велодоріжку на Володимирському узвозі.

Про це «Свідомо» повідомила активістка Асоціації велосипедистів Києва Ірина Б... Читати повністю

Президент вимагає скасувати платні послуги у вишах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2010р. 8:19

Президент Віктор Янукович вимагає у прем'єр-міністра Миколи Азарова скасування Постанови про платні послуги у навчальних закладах.

Про це "Свідомо" повідомив один з організаторів студентськ... Читати повністю

Росіяни допоможуть українцям підручниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2010р. 7:17

Російські користувачі інтернету почали збирати гроші для підручників з російської мови для українських шкіл.

Зокрема, інформація про збір коштів з'явилася на порталі "Інофорум", форумі Пере... Читати повністю

Тепло в усі квартири переноситься на п`ятницю

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 жовтня 2010р. 4:22

Усі квартири Києва, які перший віце-прем`єр наказав нагріти до кінця минулого тижня, будуть підключені до тепла до п`ятниці, 14 жовтня.

Про це журналістам повідомив голова правління "Київен... Читати повністю

Експертиза: Індило вмирав в камері більше 2 годин

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 жовтня 2010р. 3:05

Судово-медична експертиза показала, що студент Ігор Індило впав з лавки і лежав на підлозі камери райвідділку без жодної допомоги, доки не помер.

Про це "Свідомо" повідомили джерела, знайом... Читати повністю

Київенерго збудує 10 підстанцій до 2012 року

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 жовтня 2010р. 12:39

Київська міська адміністрація виділила Київенерго чотири земельні ділянки для будівництва підстанцій до футбольного чемпіонату ЄВРО-2012.

Про це на своєму сайті повідомляє компанія Київенер... Читати повністю

Круті іномарки інсценують ДТП

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 жовтня 2010р. 10:58

За допомогою дорогих іномарок шахраї у Києві витягають гроші з водіїв.

Про це "Свідомо" повідомила помічник начальника Соломенського районного управління міліції Ірина Біба.

За... Читати повністю

Розробник Податкового кодексу: і для себе підняли

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 жовтня 2010р. 13:34

"Його там мало не побили", - розповідає очевидиця появи Михайла Бродського на з`їзді таксистів. Голова Держкомпідприємництва, який був одним з піонерів українського бізнесу, якого за Леоніда Кучми... Читати повністю

В Україні будуть виробляти ядерне паливо

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 12:03

Державний концерн "Ядерне паливо" створить спільне підприємство з російським ТВЕЛ, щоб виробляти ядерне паливо для тепловиділяючих реакторів ВВЕР-1000.

Російський концерн переміг у тендері.... Читати повністю

Екс-слідча по отруєнню Ющенка: на мене "полюють"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 9:45

Колишня слідча Генеральної прокуратури Галина Климович, яка звільнилася через тиск на неї, має намір подавати заяву про злочин - Генпрокуратура збирає дані про її особисте життя без відповідних сан... Читати повністю

Справу Гонгадзе віддали «безпечному» слідчому

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 8:32

Керівником слідчої групи по розслідуванню вбивства Георгія Гонгадзе призначили Владислава Грищенко замість Олександра Харченко, який до цього намагався звільнитись... Читати повністю

Засновник Гогольфесту:На Видубичах буде круто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 жовтня 2010р. 7:11

«Агов-в-в-в-в!!! Тут буде круто-о-о-о-о!!!».

Засновник мистецького фестивалю Гогольфест Влад Троїцький роззирається навколо. А навколо – іржаві труби, металеві сходи, висо... Читати повністю