Клюєв вимагає обігріти киян за вихідні

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 6:59

Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв розпорядився до кінця вихідних обігріти усі будинки Києва.

"Якщо протягом двох днів опалення не з'явиться не тільки в дитячих садочках, школах та лікарнях,... Читати повністю

Могильов візьме у Алояна 10 автомобілів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 6:51

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов підтвердив той факт, що родина вбитого 2009 року директора торгового центру «4room» Шабаба Алояна хоче подарувати міліції 10 автомобілів за по... Читати повністю

Гогольфест зробить з Видубичів мистецький центр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 жовтня 2010р. 5:47

Організатори мистецького фестивалю Гогольфест перетворять індустріальний район Видубичі на культурний центр країни.

Про це заявив засновник фестивалю Владислав Троїцький, демонструючи майбу... Читати повністю

На Столичному шосе перегорнувся автобус

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 жовтня 2010р. 4:46

У четвер, 7 жовтня, о 6:30, на 28-му кілометрі Столичного шосе зіткнулися три автомобілі: "ISUZU", "ВАЗ" та автобус "ЛАЗ".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської ДАЇ.

За... Читати повністю

Проректор Шевченка назвав студентів дебілами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 жовтня 2010р. 2:58

Проректор університету Шевченка Володимир Бугров назвав студентів, котрі збираються мітингувати проти запровадження платних послуг дебілами.

Про це він заявив "Свідомо".

"У нас тако... Читати повністю

Студенти домоглися відміни поборів у виші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 жовтня 2010р. 13:32

Київський національний економічний університет Гетьмана перестав брати зі студентів гроші за пропуски занять.

Про це "Свідомо" повідомила голова Всеукраїнської студенської ради при Міносвіт... Читати повністю

У справі Кучми і Литвина суддя взяла самовідвід

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 12:28

Суддя Печерського суду Лариса Цокол взяла самовідвід у справі про причетність Леоніда Кучми і Володимира Литвина до вбивства Гонгадзе.

Про це "Свідомо" повідомила Валентина Теличенко - адво... Читати повністю

Вкладники "Еліта-центру" зрушили справу з місця

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 11:07

Ще біля 100 жертв будівельної афери "Еліта-центр" отримали договори про надання їм квартир від Київської міської адміністрації.

Про це "Свідомо" повідомила одна з лідерів ініціативної групи... Читати повністю

Янукович вимагає станції метро до кінця року

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 9:33

Президент Віктор Янукович поставив перед першим заступником голови адміністрації Києва Олександром Поповим завдання до кінця року запустити три станції метро: «Голосіївська», «Вас... Читати повністю

Київрада порадила супермаркетам велопарковки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 8:00

Київрада прийняли рішення про створення безкоштовних стоянок для вело-мото транспорту.

За "одноголосно" проголосували депутати від всіх сил... Читати повністю

Кіно в кінотеатрах - далі українською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 жовтня 2010р. 5:00

Усі столичні кінотеатри досі показують фільми українською мовою.

Це випливає з аналізу інтернет-сторінок кінотеатрів.

У червні уряд затвердив постанову, за якою фільми можуть демонс... Читати повністю

Вулицю Горького реконструюють

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 2:30

Київська мерія вирішила реконструювати вулицю Горького.

Витратити на це планується 111 млн. гривень.

Зокрема, мають перекл... Читати повністю

Рада залишила рекламу ліків для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 11:47

Верховна Рада не підтримала пропозицію депутатів Ірини Геращенко та Ольги Герасим`юк заборонити рекламу ліків до і після теле-, радіопрограм для дітей та підлітків.

Жодна з парлам... Читати повністю

Голосувати не вдома тепер треба просити реєстр

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 10:36