Мерія планує визначати місця для всіх кіосків

Валерія Канівець, (вiд читачiв), 24 вересня 2010р. 13:23

З 2012 року мерія планує забрати собі право визначати, де можна встановлювати малі архітектурні форми.

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови міськадміністрації Олександр Маз... Читати повністю

Слідчий по Гонгадзе намагався звільнитись тричі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 вересня 2010р. 10:46

Слідчий у справі вбивства Георгія Гонгадзе Олександр Харченко тричі подавав рапорт про відставку.

Про це "Свідомо" повідомило джерело у Генпрокуратурі.

Слідчий хотів звільнитись до... Читати повністю

Діабет

Маша Землянська, Свiдомо, 24 вересня 2010р. 4:33

Відчувати діабет людина не може. Ви можете відчувати себе абсолютно здоровим, поки цукор роз’їдає організм.

У Києві більше 50 тисяч людей страждають на діабет. І це тільки виявлені ви... Читати повністю

Суддя-борець проти "Сяйва" здався добровільно

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 вересня 2010р. 6:58

Суддя господарського суду, якого намагалися звільнити через конфлікт навколо магазину "Сяйво", втратив статус судді за власним бажанням.

Заяву Максима Нарольського задовольнила на засіданні... Читати повністю

МОН запровадив тест з російської для 11-класників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 вересня 2010р. 6:45

В наступному році випускники шкіл писатимуть тест з російської мови.

Про це йдеться у наказі Міносвіти про проведення тестування в школі у 2011 році.

Тест з російської буде необов&r... Читати повністю

Вакцини з'являться у розпал грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 23 вересня 2010р. 6:20

До кінця жовтня вакцин від сезонного грипу не буде.

Про це «Свідомо» розказав директор Українського центру грипу Олександр Гриневич.

Його ж Центр прогнозує, що масово хв... Читати повністю

Климович: справу отруєння Ющенка хочуть опорочити

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 вересня 2010р. 20:06

Через розповсюдження інформації про ніби-то знищення зразків крові Ющенка нинішнє керівництво Генпрокуратури намагається дискредитувати в очах громадськості справу про отруєння екс-президента.

... Читати повністю

МОН "підкинуло" ще пару параграфів 10-класникам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 вересня 2010р. 9:18

Міносвіти додало ще по 60 сторінок в електронні версії підручників для 10-класників.

Перші параграфи всіх книжок для 10-класу міністерство місяць тому розмістило на всіх освітніх сайтах.Читати повністю

МОН далі допомагає вишам заробляти на вступі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 вересня 2010р. 8:56

Міністерство освіти продовжує допомагати вишам заробляти гроші на вступі.

В Умовах вступу у виші на наступний рік, котрі Міносвіти вивісило в себе на са... Читати повністю

Кияни стали частіше хворіти на рак

Маша Землянська, Свiдомо, 22 вересня 2010р. 4:56

За першу половину 2010-го року у понад 64-ох тисяч киян виявили онкозахворювання, а це на 3,5% більше ніж було торік, коли рак діагностували 62-ом тисячам мешканців столиці.

Читати повністю

Депутат-регіонал пропонує саджати лікарів за грати

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2010р. 8:47

Депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк пропонує внести зміни до Кримінального кодексу, які б дозволили саджати до в’язниці тих лікарів, які припускаються помилок.

Від... Читати повністю

У серпні найбрудніше повітря було на Дорогожичах

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2010р. 7:01

На 12-ти з 16-ти постах, які перевіряє Центральна геофізична обсерваторія гідрометеорологічної служби України, повітря стало бруднішим. Найбільше рівень забрудненості стрибнув на вулиці Скляре... Читати повністю

Заборону будувати в центрі приймуть за рік

Євген Савватєєв, (вiд читачiв), 17 вересня 2010р. 2:10

Концепція генерального плану розвитку Києва до 2025-го року передбачає заборону забудовувати центр міста, проте сам генплан затвердять лише восени 2011-го.

Про це стало відомо на засіданн... Читати повністю

Медогляди так і залишаться за бажанням

Маша Землянська, Свiдомо, 16 вересня 2010р. 5:12

Міністерство охорони здоров’я заперечує інформацію про запровадження обов’язкового щорічного медичного огляду, яка з&rsquo... Читати повністю