Рух по Гаванському мосту розгорнули

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 жовтня 2010р. 13:16

На Гаванського мосту відкрили смугу, по якій з Набережно-Хрещатицької можна доїхати до Оболоні та закрили смугу у зворотньому напрямку.

У цьому переконалася журналістка "Свідомо", яка приїх... Читати повністю

Студенти взялися захищати себе самі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2010р. 7:50

Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти просить студентів повідомляти про незаконні платні послуги у вишах.

Це прохання організація розмістила на своєму блозі та на Twitter'і... Читати повністю

У неділю зіткнулися шість автомобілів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 жовтня 2010р. 5:53

У неділю, 3 жовтня, о 16:05, на вулиці Братиславській, 7, біля лікарні швидкої допомоги трапилася масштабна аварія.

Про це Читати повністю

Екс-суддя КС: Це час негідників

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 21:28

"Думаю, причина в тому, що в Україні незріла поки що політична еліта. Немає політиків, є політикани. Коли вони у владі, вони намагаються пристосувати законодавство під себе, отримати вплив на судді... Читати повністю

Тимошенко порівняла Януковича з Калігулою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 9:56

Юлія Тимошенко у зверненні до народу порівняла Віктора Януковича з римським ди... Читати повністю

У суботу на Дарниці міні-«Сорочинський ярмарок»

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 8:28

У суботу, 2 жовтня, у Дарницькому районі на вулиці Ревуцького пройде ярмарок з продажу продуктів Полтавської області.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

... Читати повністю

Янукович проголосив курс на громадське ТРК

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 жовтня 2010р. 6:40

У четвер, 30 вересня, Гуманітарна рада під головуванням Віктора Януковича затвердила концепцію створення громадської телерадіокомпанії.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Президента.Читати повністю

У "археолога" знайшли 20 мішків з кістками людей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 6:05

В  гаражі жителя Києва співробітники Служби безпеки України знайшли боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни та 20 мішків з людськими кістками.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служб... Читати повністю

КС повернув Януковичу повноваження Кучми

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 3:58

Конституційний суд України визнав неконституційним Закон №2222, прийнятий у 2004 році, яким тоді внесли зміни в Конституцію і зробили Україну парламентсько-президентською республікою.

Рішен... Читати повністю

Як заробляють на паспортах, дипломах і реєстрах

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 вересня 2010р. 10:14

Оновлено 17.09.2011

Кожен рік державні органи замовляють друк сотень офіційних документів, а також розробку різноманітного програмного забезпечення, витрачаючи мільярди державних г... Читати повністю

Пікетувальникам по справі Індила "навішали лапші"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 вересня 2010р. 9:19

Активістам, що пікетували адміністрацію Президента по справі Індила, розповіли про відсторонення начальника Шевченківського райвідділку міліції, який насправді працює на своїй посаді.

Про ц... Читати повністю

Смерть Індила розслідують "по-італійськи"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 вересня 2010р. 6:49

Прокуратура Києва заявила, що завершила усі процесуальні дії по розслідуванню смерті студента Індила і чекає тільки судмедекспертизи, а судмедексперти паралельно як раз також закінчили свою роботу.... Читати повністю

Бюджетників у вишах суттєво поменшає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 вересня 2010р. 5:14

Міністерство освіти збирається скоротити державне замовлення у вишах наступного року.

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник на останній прес-конференції.

«Я певен, і це... Читати повністю

Пільговиків у вишах ще поменшає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 вересня 2010р. 5:01

Міністерство освіти збирається з наступного року жорсткіше квотувати абітурієнтів-пільговиків, які проходять на навчання поза конкурсом.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міносвіти.Читати повністю

БЮТівець пропонує сказати рекламі пива «ні»

Маша Землянська, Свiдомо, 30 вересня 2010р. 3:49

Андрій Шевченко з Блоку Юлії Тимошенко пропонує народним депутатам заборонити рекламу пива.

Відповідний Читати повністю