Табачник: Підготовчим курсам - бути

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2010р. 8:00

Абітурієнти все ж отримуватимуть 20-додаткових балів при вступі за відвідування підготовчих університетських курсів.

Про це «Свідомо» повідомив міністр освіти Дмитро Табачник.Читати повністю

Дошкільнята розмірковуватимуть над життям і смертю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2010р. 6:56

Міністерство освіти визначилося з тим, чому саме навчати дітей у дитсадках.

Це випливає з програми навчання 5-літніх дітей, розробленої Міносвіти. У лип... Читати повністю

Тестувати здібності абітурієнтів почнуть з 2012-го

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 вересня 2010р. 6:21

Тестувати здібності до навчання абітурієнтів почнуть з 2012 року.

Про це «Свідомо» повідомив міністр освіти Дмитро Табачник.

«Я зустрічався з розробником концепції... Читати повністю

На станції "Житомирська" запрацює східний вихід

Роман Корчук, (вiд читачiв), 28 вересня 2010р. 5:00

З 1 жовтня  відновлюється робота на вхід та вихід східної сторони станції метро «Житомирська» Святошинсько-Броварської лінії.

Про це повідомляє Читати повністю

Дарницький міст відкрито для поїздів

Роман Корчук, (вiд читачiв), 27 вересня 2010р. 10:56

На Дарницькому залізнично-автомобільному мосту відкрито дві залізничні колії.  

Про це «Свідомо» повідомили прес-центр "Укрзалізниці".

Автомобільний проїзд планують... Читати повністю

МВС: "Гайдамаки юа" боронили зі зброєю в руках

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 вересня 2010р. 10:38

Міліція стверджує, що, захищаючи фестиваль "Гайдамаки юа", двоє правоохоронців стріляли по ногах і змогли зупинити натовп до 30 чоловік.

"... Читати повністю

Нападників з фестивалю "Гайдамаки" відпустили

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 вересня 2010р. 5:43

Міліція спочатку затримала двох хлопців з групи, яка громила прохідну фестивалю "Гайдамаки юа", потім їх відвезли в лікарню і відпустили.

... Читати повністю

Повстанський фест розганяли молодики з битами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 вересня 2010р. 2:15

В неділю, 26 вересня, повстанський фестиваль «Гайдамака. ЮА» в Ірпені намагалися розігнати хлопці з битами.

Про це повідомив кореспондент «Свідомо», що був на місці... Читати повністю

Нова шкільний предмет Світова література - фікція

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 вересня 2010р. 17:04

Новий шкільний курс «Світова література» для десятикласників нічим не відрізняється від старого – «Зарубіжна література».

Це випливає з навчальних програм і пі... Читати повністю

Мерія планує визначати місця для всіх кіосків

Валерія Канівець, (вiд читачiв), 24 вересня 2010р. 13:23

З 2012 року мерія планує забрати собі право визначати, де можна встановлювати малі архітектурні форми.

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови міськадміністрації Олександр Маз... Читати повністю

Слідчий по Гонгадзе намагався звільнитись тричі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 вересня 2010р. 10:46

Слідчий у справі вбивства Георгія Гонгадзе Олександр Харченко тричі подавав рапорт про відставку.

Про це "Свідомо" повідомило джерело у Генпрокуратурі.

Слідчий хотів звільнитись до... Читати повністю

Діабет

Маша Землянська, Свiдомо, 24 вересня 2010р. 4:33

Відчувати діабет людина не може. Ви можете відчувати себе абсолютно здоровим, поки цукор роз’їдає організм.

У Києві більше 50 тисяч людей страждають на діабет. І це тільки виявлені ви... Читати повністю

Суддя-борець проти "Сяйва" здався добровільно

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 вересня 2010р. 6:58

Суддя господарського суду, якого намагалися звільнити через конфлікт навколо магазину "Сяйво", втратив статус судді за власним бажанням.

Заяву Максима Нарольського задовольнила на засіданні... Читати повністю

МОН запровадив тест з російської для 11-класників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 вересня 2010р. 6:45

В наступному році випускники шкіл писатимуть тест з російської мови.

Про це йдеться у наказі Міносвіти про проведення тестування в школі у 2011 році.

Тест з російської буде необов&r... Читати повністю

Вакцини з'являться у розпал грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 23 вересня 2010р. 6:20

До кінця жовтня вакцин від сезонного грипу не буде.

Про це «Свідомо» розказав директор Українського центру грипу Олександр Гриневич.

Його ж Центр прогнозує, що масово хв... Читати повністю