В центрі Києва працювали раби

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 жовтня 2010р. 3:31

У центрі столиці, під супермаркетом, працювали справжні раби.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба ветеринарної міліції.

Підприємець з Кавказу, орендував приміщення понад 4 роки... Читати повністю

До вбивці Гонгадзе не пускають адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 11:23

Адвоката генерала Олексія Пукача, звинуваченого у вбивстві Георгія Гонгадзе, Олега Мусієнка вже вдруге - 12 і 18 жовтня - не пустили до підзахисного.

Про це він заявив "Свідомо".

"П... Читати повністю

Янукович домовився про нове джерело нафти та газу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 11:15

Україна буде видобувати нафту та газ на території Венесуели.

Про це на спільній прес-конференції з президентом Венесуели Уго Чавесо... Читати повністю

Заява (приклад)

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 10:00

                                 ... Читати повністю

Європейці засудили "Раду суддівських поліцаїв"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 9:34

Венеціанська комісія Ради Європи, що оцінює міжнародні стандарти законодавства, в своєму кінцевому висновку відмітила негативні наслідки судової реформи в Україні.

Документ прийнято під час... Читати повністю

МОН «добиває» тестування в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 9:07

Міністерство освіти дозволило випускникам, що закінчили школу до 2007 року включно, вступати наступного року до вишів на будь-яку форму навчання без проходження тестування – тільки за вступни... Читати повністю

В Алеї немовлят відкрили сонячний годинник

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 8:18

В суботу, 16 жовтня, в Молодіжному парку, що на Троєщині відкрили сонячний годинник у вигляді каштану.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Форму вибрали не випадков... Читати повністю

Дітей Шевченківського району не залишили пиву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 8:08

У Шевченківському районі столиці заборонено перепрофілювання та приватизація приміщень дитячо-юнацьких клубів.

Про це Читати повністю

Мерія знову футболить постраждалих

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 6:41

Щоб отримати квартири в компенсацію за втрачені кошти, постраждалих від афери "Еліта-центру" змушують самих розробляти технічну документацію і проект рішення Київради.

Про це "Свідомо" пові... Читати повністю

МОЗ хоче дозволити змінювати стать 18-тирічним

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 6:35

Міністерство охорони здоров’я пропонує знизити вікове обмеження для бажаючих змінити стать з 25-ти до 18-ти років.

Відповідний Читати повністю

У Києві на два шлюби одне розлучення

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 5:48

За інформацією столичних РАГСів на кожні два шлюби у Києві приходиться одне розлучення.

Такі дані з РАГСів зібрало київське уп... Читати повністю

Через похолодання у вересні стало легше дихати

Маша Землянська, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 4:21

Концентрація формальдегіду у повітрі за вересень перевищувала норму у два-три рази. Натомість це значено менше ніж за попередні місяці, коли рівень формальдегіду був у вісім разів вищий за нор... Читати повністю

Потяги метро будуть їздити частіше

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 жовтня 2010р. 4:03

Київський метрополітен переходить на зимовий режим роботи.

Про це "Свідомо" повідомила диспетчер метрополітену Світлана Войтеха.

З 11 жовтня скоротився інтервал між потягами.

<... Читати повністю

Українська не в усіх школах буде рідною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 жовтня 2010р. 1:30

Міністерство освіти і науки розробило проект Концепції шкільної мовної освіти.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти на своєму сайті .

Основни... Читати повністю

Перший тиждень в швидкісному трамваї - безкоштовно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 жовтня 2010р. 11:20

Цілий тиждень кияни зможуть їздити на швидкісному трамваї в напрямку Борщагівка - Старовокзальна безкоштовно.

Про це заявив перший заступник міського голови Олександр Попов під час частково... Читати повністю