Депутат-регіонал пропонує саджати лікарів за грати

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2010р. 8:47

Депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк пропонує внести зміни до Кримінального кодексу, які б дозволили саджати до в’язниці тих лікарів, які припускаються помилок.

Від... Читати повністю

У серпні найбрудніше повітря було на Дорогожичах

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2010р. 7:01

На 12-ти з 16-ти постах, які перевіряє Центральна геофізична обсерваторія гідрометеорологічної служби України, повітря стало бруднішим. Найбільше рівень забрудненості стрибнув на вулиці Скляре... Читати повністю

Заборону будувати в центрі приймуть за рік

Євген Савватєєв, (вiд читачiв), 17 вересня 2010р. 2:10

Концепція генерального плану розвитку Києва до 2025-го року передбачає заборону забудовувати центр міста, проте сам генплан затвердять лише восени 2011-го.

Про це стало відомо на засіданн... Читати повністю

Медогляди так і залишаться за бажанням

Маша Землянська, Свiдомо, 16 вересня 2010р. 5:12

Міністерство охорони здоров’я заперечує інформацію про запровадження обов’язкового щорічного медичного огляду, яка з&rsquo... Читати повністю

Вакцини мають з'явитися у жовтні

Маша Землянська, Свiдомо, 14 вересня 2010р. 3:01

Вакцини, на брак яких кияни скаржаться з початку року, у поліклініках та пологових будинках мають з'явитися наприкінці жовтня.

Про це "Свідомо" дізналося у головного д... Читати повністю

Попов запроваджує зразок сімейної медицини

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2010р. 8:49

До кінця вересня у Києві запрацює перша амбулаторія, де киян обслуговуватиме сімейний лікар.

Про це "Свідомо" розказав лікар, який консультує фактичного голову Київської держміськ... Читати повністю

Частина Києва залишиться без гарячої води

Ольга Мамишева, (вiд читачiв), 13 вересня 2010р. 5:34

Будинки у 7 районах Києва в робочі дні цього тижня залишиться без гарячої води.

Про це повідомляє "Київенерго"<... Читати повністю

Звільняють суддю, що виселив магазин "Сяйво"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 вересня 2010р. 11:36

Вже втретє буде виноситися питання про позбавлення звання судді Максима Нарольського, який заборонив власникам книжкового магазину "Сяйво" знаходитись у своєму приміщенні на Великій Васильківській,... Читати повністю

Чи безпечно пити воду у Києві

Маша Землянська, Свiдомо, 10 вересня 2010р. 8:35

На скільки безпечна питна вода, яка тече з київських кранів, Держана санітарно-гігієнічна станція перевіряє... Читати повністю

Легендарна етніка і горловий спів у Києві

Ольга Мамишева, (вiд читачiв), 10 вересня 2010р. 8:25

На сцені Gogolfest вперше на Україні виступив всесвітньовідомий тувинський ансамбль Huun Huur Tu (Хун Хур Ту, у перекладі &... Читати повністю

СБУ затримала дослідника УПА і просила дзвонити

Єгор Соболєв, Свiдомо, 9 вересня 2010р. 8:17

У середу, 8 вересня о 07:30 ранку шестеро працівників Служби безпеки України затримали на київському вокзалі Руслана Забілого - історика, який спеціалізується на дослідженні Української повстансько... Читати повністю

Що робити, якщо охоронець вимагає показати речі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 вересня 2010р. 9:24

ОНОВЛЕНО 18.10.2012 року

- Эй, пацан… Да, ты! Сумку покажи!

- Да пішов ти! Хто ти взагалі такий?

16-літній Влад нахабно посилає охоронця супермаркета і йде г... Читати повністю

"Тест" перевірив, що покласти на бутерброд

Маша Землянська, Свiдомо, 27 серпня 2010р. 9:57

Центр споживчих експертиз "Тест" перевірив докторську та сирокопчену ковбаси та сир.

Результати дослідження опубліковані на сайті "Тесту".

"Щоб допомогти споживачам зробити закупівл... Читати повністю

У Києві більше теплоударів, інфарктів та інсультів

Маша Землянська, Свiдомо, 27 серпня 2010р. 9:43

У липні по медичну допомогу до "швидкої" звернулося на 28% більше киян з тепловими ударами, на 22% - з інфарктами та на 11% - з інсультами.

Такі дані "Свідомо" отримало від Головн... Читати повністю