Не подобається вода з-під крану – дзвоніть в СЕС

Маша Землянська, Свiдомо, 5 жовтня 2010р. 8:49

Якщо Ваша вода неприємно пахне, має дивний смак чи колір – дзвоніть на гарячу лінію санітарно-епідеміологічної служби свого району, і її мають перевірити.

Повідомляти про неякісн... Читати повністю

МОН: діти-інваліди вчитимуться зі здоровими дітьми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2010р. 8:18

Міністерство освіти затвердило концепцію інклюзивної освіти.

Інклюзивна освіта – навчання звичайних дітей разом з дітьми з фізичними чи розумовими... Читати повністю

У Києві почали з'являтися вакцини проти грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 5 жовтня 2010р. 8:18

З початку тижня до столичних лікарень почали надходити вакцини проти сезонного грипу.

Про це "Свідомо" розказала керівниця епідеміологічного відділу Київської санепідслужби Ірина Ганжа.

... Читати повністю

Тепло в квартири пускатимуть з 11 жовтня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 5 жовтня 2010р. 7:31

Включати опалення житлових будинків "Київенерго" почне з 11 жовтня.

Про це на прес-конференції розповів голова правління компанії Едуард Соколовський.

За його словами, всі будинки... Читати повністю

Табачник:Всі школярі-пільговики отримають Ebook'и

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 жовтня 2010р. 7:31

З наступного навчального року всі школярі пільгових категорій отримають від Міністерства освіти безкоштовні електронні підручники.

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник на прес-конфе... Читати повністю

Від гепатиту хочуть щеплювати за показаннями

Маша Землянська, Свiдомо, 5 жовтня 2010р. 4:45

Міністерство охорони здоров’я пропонує щеплювати немовлят від гепатиту В тільки якщо для цього є підстави – інфікована мати або хтось із родичів дитини.

Такі зміни передбачає Читати повністю

Рух по Гаванському мосту розгорнули

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 жовтня 2010р. 13:16

На Гаванського мосту відкрили смугу, по якій з Набережно-Хрещатицької можна доїхати до Оболоні та закрили смугу у зворотньому напрямку.

У цьому переконалася журналістка "Свідомо", яка приїх... Читати повністю

Студенти взялися захищати себе самі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 жовтня 2010р. 7:50

Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти просить студентів повідомляти про незаконні платні послуги у вишах.

Це прохання організація розмістила на своєму блозі та на Twitter'і... Читати повністю

У неділю зіткнулися шість автомобілів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 4 жовтня 2010р. 5:53

У неділю, 3 жовтня, о 16:05, на вулиці Братиславській, 7, біля лікарні швидкої допомоги трапилася масштабна аварія.

Про це Читати повністю

Екс-суддя КС: Це час негідників

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 21:28

"Думаю, причина в тому, що в Україні незріла поки що політична еліта. Немає політиків, є політикани. Коли вони у владі, вони намагаються пристосувати законодавство під себе, отримати вплив на судді... Читати повністю

Тимошенко порівняла Януковича з Калігулою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 9:56

Юлія Тимошенко у зверненні до народу порівняла Віктора Януковича з римським ди... Читати повністю

У суботу на Дарниці міні-«Сорочинський ярмарок»

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 8:28

У суботу, 2 жовтня, у Дарницькому районі на вулиці Ревуцького пройде ярмарок з продажу продуктів Полтавської області.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

... Читати повністю

Янукович проголосив курс на громадське ТРК

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 жовтня 2010р. 6:40

У четвер, 30 вересня, Гуманітарна рада під головуванням Віктора Януковича затвердила концепцію створення громадської телерадіокомпанії.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Президента.Читати повністю

У "археолога" знайшли 20 мішків з кістками людей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 6:05

В  гаражі жителя Києва співробітники Служби безпеки України знайшли боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни та 20 мішків з людськими кістками.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служб... Читати повністю

КС повернув Януковичу повноваження Кучми

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 жовтня 2010р. 3:58

Конституційний суд України визнав неконституційним Закон №2222, прийнятий у 2004 році, яким тоді внесли зміни в Конституцію і зробили Україну парламентсько-президентською республікою.

Рішен... Читати повністю