СБУ затримала дослідника УПА і просила дзвонити

Єгор Соболєв, Свiдомо, 9 вересня 2010р. 8:17

У середу, 8 вересня о 07:30 ранку шестеро працівників Служби безпеки України затримали на київському вокзалі Руслана Забілого - історика, який спеціалізується на дослідженні Української повстансько... Читати повністю

Що робити, якщо охоронець вимагає показати речі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 вересня 2010р. 9:24

ОНОВЛЕНО 18.10.2012 року

- Эй, пацан… Да, ты! Сумку покажи!

- Да пішов ти! Хто ти взагалі такий?

16-літній Влад нахабно посилає охоронця супермаркета і йде г... Читати повністю

"Тест" перевірив, що покласти на бутерброд

Маша Землянська, Свiдомо, 27 серпня 2010р. 9:57

Центр споживчих експертиз "Тест" перевірив докторську та сирокопчену ковбаси та сир.

Результати дослідження опубліковані на сайті "Тесту".

"Щоб допомогти споживачам зробити закупівл... Читати повністю

У Києві більше теплоударів, інфарктів та інсультів

Маша Землянська, Свiдомо, 27 серпня 2010р. 9:43

У липні по медичну допомогу до "швидкої" звернулося на 28% більше киян з тепловими ударами, на 22% - з інфарктами та на 11% - з інсультами.

Такі дані "Свідомо" отримало від Головн... Читати повністю

Олігархів леопард живе добре, але незаконно

Маша Землянська, Свiдомо, 27 серпня 2010р. 9:40

У розважальному комплексі "Tiger", що на острові Водників поруч з Жуковим островом, утримують леопарда, не маючи на це жодних документів.

Читати повністю

Табачник: Хочете навчатися - працюйте

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 серпня 2010р. 8:34

Міністр освіти Дмитро Табачник назвав можливість вишів самостійно коригувати ціну на навчання – крок... Читати повністю

Справи проти опозиції

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 серпня 2010р. 11:11

Оновлено 20.05.2011

Після обрання президентом Віктора Януковича напочатку 2010 року влада зайнялась аудитом діяльності попередників, в тому числі з допомогою міжнародних організаці... Читати повністю

Мати загиблого студента: Слідство не туди заходить

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 серпня 2010р. 11:02

"Каких-либо претензий по поводу ведения следствия родители Индыло не высказывали", - заявив вчора, 20 серпня прокурор Києва Юрій Ударцов Читати повністю

Домішки в повітрі вп'ятеро перевищили норму

Маша Землянська, Свiдомо, 25 серпня 2010р. 10:50

Через спеку та пожежі на торф'яниках під Києвом на 10-ти з 16-ти постах, які перевіряє Центральна геофізична обсерваторія гідрометеорологічної служби України, вміст формальдегіду у липні перев... Читати повністю

Захистімо активістів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 серпня 2010р. 10:41

Оновлено 10 лютого 2014 року

Разом з Комітетом визволення політв'язнівЦен... Читати повністю

Як абітурієнти цьогоріч склали тестування

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 серпня 2010р. 4:44

Хочете побачити свій ролик на ТБ? Чи власний плакат на біг-борді? Або почитати свою статтю в пресі?

Українська студентська спілка оголосила конкурс "Твій шанс".

Всі роботи мають сто... Читати повністю