МОН далі допомагає вишам заробляти на вступі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 вересня 2010р. 8:56

Міністерство освіти продовжує допомагати вишам заробляти гроші на вступі.

В Умовах вступу у виші на наступний рік, котрі Міносвіти вивісило в себе на са... Читати повністю

Кияни стали частіше хворіти на рак

Маша Землянська, Свiдомо, 22 вересня 2010р. 4:56

За першу половину 2010-го року у понад 64-ох тисяч киян виявили онкозахворювання, а це на 3,5% більше ніж було торік, коли рак діагностували 62-ом тисячам мешканців столиці.

Читати повністю

Депутат-регіонал пропонує саджати лікарів за грати

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2010р. 8:47

Депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк пропонує внести зміни до Кримінального кодексу, які б дозволили саджати до в’язниці тих лікарів, які припускаються помилок.

Від... Читати повністю

У серпні найбрудніше повітря було на Дорогожичах

Маша Землянська, Свiдомо, 21 вересня 2010р. 7:01

На 12-ти з 16-ти постах, які перевіряє Центральна геофізична обсерваторія гідрометеорологічної служби України, повітря стало бруднішим. Найбільше рівень забрудненості стрибнув на вулиці Скляре... Читати повністю

Заборону будувати в центрі приймуть за рік

Євген Савватєєв, (вiд читачiв), 17 вересня 2010р. 2:10

Концепція генерального плану розвитку Києва до 2025-го року передбачає заборону забудовувати центр міста, проте сам генплан затвердять лише восени 2011-го.

Про це стало відомо на засіданн... Читати повністю

Медогляди так і залишаться за бажанням

Маша Землянська, Свiдомо, 16 вересня 2010р. 5:12

Міністерство охорони здоров’я заперечує інформацію про запровадження обов’язкового щорічного медичного огляду, яка з&rsquo... Читати повністю

Вакцини мають з'явитися у жовтні

Маша Землянська, Свiдомо, 14 вересня 2010р. 3:01

Вакцини, на брак яких кияни скаржаться з початку року, у поліклініках та пологових будинках мають з'явитися наприкінці жовтня.

Про це "Свідомо" дізналося у головного д... Читати повністю

Попов запроваджує зразок сімейної медицини

Маша Землянська, Свiдомо, 13 вересня 2010р. 8:49

До кінця вересня у Києві запрацює перша амбулаторія, де киян обслуговуватиме сімейний лікар.

Про це "Свідомо" розказав лікар, який консультує фактичного голову Київської держміськ... Читати повністю

Частина Києва залишиться без гарячої води

Ольга Мамишева, (вiд читачiв), 13 вересня 2010р. 5:34

Будинки у 7 районах Києва в робочі дні цього тижня залишиться без гарячої води.

Про це повідомляє "Київенерго"<... Читати повністю

Звільняють суддю, що виселив магазин "Сяйво"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 вересня 2010р. 11:36

Вже втретє буде виноситися питання про позбавлення звання судді Максима Нарольського, який заборонив власникам книжкового магазину "Сяйво" знаходитись у своєму приміщенні на Великій Васильківській,... Читати повністю

Чи безпечно пити воду у Києві