Директор "зоопарку смерті" займеться собаками

Маша Землянська, Свiдомо, 13 жовтня 2010р. 20:56

Від завтра Світлана Берзіна вже не очолюватиме Київський зоопарк - її перевели на посаду директора «Центру ідентифікації тварин».

Про переведення Берзіної на іншу посаду Св... Читати повністю

Бютівський суддя врятувався і поїхав у Франківськ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 14:45

Президент Віктор Янукович 11 жовтня підписав указ про переведення судді Миколи Кишинського з окружного адмінсуду Києва до такого ж суд... Читати повністю

Уряд побоюється дефіцита гречки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 7:55

В Україні не вистачає гречки і так може бути до наступного року.

Про це йдеться в пропозиції уряду до Верхо... Читати повністю

Мерія знов відклала пуск швидкісного трамваю

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 жовтня 2010р. 5:57

Швидкісний трамвай, що має зв`язати Борщагівку з центром, мають запустити у суботу, 16 жовтня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

До цього мерія планувала запустити... Читати повністю

Видавництва незаконно приторговують підручниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 жовтня 2010р. 3:51

Видавництва, що друкують підручники для 10-х класів шкіл, вже почали торгувати ними, попри заборону міністра освіти Дмитра Табачника.

Міністр заявив, що ті видавництва, яким Міносвіти замов... Читати повністю

Волонтери-профі створять Україні Брендбук

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 жовтня 2010р. 12:58

Три консалтингово-дослідницькі компанії – GfK Ukrainefedoriv.com і pro.m... Читати повністю

Уряд частково скасував побори у вишах і школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2010р. 9:23

Уряд відмінив частину платних послуг для навчальних закладів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства освіти з посиланням на заяву свого керманича Дмитра Табачника.

Так... Читати повністю

43 людини загинули у зіткненні автобуса з потягом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 жовтня 2010р. 5:41

О 09:25 біля міста Марганець Дніпропетровської області, на нерегульованому переїзді, пасажирський автобус "Еталон" зіткнувся з локомотивом, через що загинуло 43 людини, в тому числі 3 дітей. <... Читати повністю

Університети призупинюють платні послуги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 жовтня 2010р. 3:43

Таврійський національний університет, який першим в країні запровадив плату за ненавчальні послуги, призупинив своє рішення.

Сталося це після того, як Читати повністю

МОЗ хоче припинити заробляти на ліках

Маша Землянська, Свiдомо, 12 жовтня 2010р. 3:38

Міністерство охорони здоров’я хоче закуповувати ліки та медичну техніку безпосередньо у виробників.

Про заяву уникати посередників першого заступника міністра охорони здоров'я Віктора... Читати повністю

Як сумський губернатор розгорнув Гербалайф

Маша Землянська, Свiдомо, 11 жовтня 2010р. 15:49

Читати повністю

Прокуратура: Індила не вбили - недогледіли

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 жовтня 2010р. 11:52

Прокуратура офіційно завершила розслідування смерті студента Ігоря Індило і передає справу до суду із звинуваченнями двох міліціонерів, але не у загибелі хлопця.

Про це повідомляє прес-служ... Читати повністю

Велосипедисти самі малюють велодоріжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 жовтня 2010р. 9:44

Унеділю, 10 жовтня, велосипедисти самотужки намалювали першу велодоріжку на Володимирському узвозі.

Про це «Свідомо» повідомила активістка Асоціації велосипедистів Києва Ірина Б... Читати повністю

Президент вимагає скасувати платні послуги у вишах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2010р. 8:19

Президент Віктор Янукович вимагає у прем'єр-міністра Миколи Азарова скасування Постанови про платні послуги у навчальних закладах.

Про це "Свідомо" повідомив один з організаторів студентськ... Читати повністю

Росіяни допоможуть українцям підручниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 жовтня 2010р. 7:17

Російські користувачі інтернету почали збирати гроші для підручників з російської мови для українських шкіл.

Зокрема, інформація про збір коштів з'явилася на порталі "Інофорум", форумі Пере... Читати повністю