Студенти домоглися відміни поборів у виші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 жовтня 2010р. 13:32

Київський національний економічний університет Гетьмана перестав брати зі студентів гроші за пропуски занять.

Про це "Свідомо" повідомила голова Всеукраїнської студенської ради при Міносвіт... Читати повністю

У справі Кучми і Литвина суддя взяла самовідвід

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 12:28

Суддя Печерського суду Лариса Цокол взяла самовідвід у справі про причетність Леоніда Кучми і Володимира Литвина до вбивства Гонгадзе.

Про це "Свідомо" повідомила Валентина Теличенко - адво... Читати повністю

Вкладники "Еліта-центру" зрушили справу з місця

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 11:07

Ще біля 100 жертв будівельної афери "Еліта-центр" отримали договори про надання їм квартир від Київської міської адміністрації.

Про це "Свідомо" повідомила одна з лідерів ініціативної групи... Читати повністю

Янукович вимагає станції метро до кінця року

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 9:33

Президент Віктор Янукович поставив перед першим заступником голови адміністрації Києва Олександром Поповим завдання до кінця року запустити три станції метро: «Голосіївська», «Вас... Читати повністю

Київрада порадила супермаркетам велопарковки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 8:00

Київрада прийняли рішення про створення безкоштовних стоянок для вело-мото транспорту.

За "одноголосно" проголосували депутати від всіх сил... Читати повністю

Кіно в кінотеатрах - далі українською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 жовтня 2010р. 5:00

Усі столичні кінотеатри досі показують фільми українською мовою.

Це випливає з аналізу інтернет-сторінок кінотеатрів.

У червні уряд затвердив постанову, за якою фільми можуть демонс... Читати повністю

Вулицю Горького реконструюють

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 жовтня 2010р. 2:30

Київська мерія вирішила реконструювати вулицю Горького.

Витратити на це планується 111 млн. гривень.

Зокрема, мають перекл... Читати повністю

Рада залишила рекламу ліків для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 11:47

Верховна Рада не підтримала пропозицію депутатів Ірини Геращенко та Ольги Герасим`юк заборонити рекламу ліків до і після теле-, радіопрограм для дітей та підлітків.

Жодна з парлам... Читати повністю

Голосувати не вдома тепер треба просити реєстр

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 10:36

Якщо Ви не можете проголосувати там, де зареєстровані, змінити місце голосування тепер треба просити не у дільничної виборчої комісії, а у відділі Державного реєстру виборців. 

Це... Читати повністю

Міліція просить впізнати грабіжника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 жовтня 2010р. 9:17

Міліція просить усіх, хто впізнає чоловіка на фото, 29 вересня, телефонувати за номерами: 271-98-35, 063-316-27-05 або 102.

Як повідомила «Свідомо» повідомила прес-служба стол... Читати повністю

Київський зоопарк у п’ятірці найгірших у світі

Маша Землянська, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 8:51

Київський зоопарк потрапив до ТОП-п'ятірки найгірших звіринців у світі.

Такі результати «анти конкурсу», які провела міжнародна організація з з... Читати повністю

Студенти відвоювали 900 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 8:46

Студенти Таврійського національного університету відвоювали у адміністрації вишу плату за перескладання іспитів професорам.

Про це "Свідомо" повідомило джерело з цього вишу.

Універс... Читати повністю

"Тест" підозрюють у нечесних перевірках продукції

Маша Землянська, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 7:18

"Яготинський маслозавод"  підозрює центр незалежних експертиз "Тест" у фальсифікації результатів перевірки їхньої продукції.

Про це "Свідомо" заявив юрист холдингу "Молочний альян... Читати повністю

Тести з англійської та історії вже не обов'язкові

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 жовтня 2010р. 3:30

Випускникам шкіл вже не треба буде обов'язково складати тести з історії України та англійської мови.

Це випливає з переліку дисциплін для тестування в школах, який подає Український центр о... Читати повністю