"Київ.Свідомо" - медіа для змін на краще. Просто описувати наш недосконалий світ сьогодні замало. Давайте його покращувати. Ми намагаємося робите це у п`яти напрямках:

1. ДІЛИТИСЯ ПОРАДАМИ. В останні роки хворі на копіпейст ЗМІ закидують людей все більшою кількістю неважливих, неправдивих та просто неіснуючих "новин". Ми прагнемо ділитися інформацію, яку дійсно варто знати. І не просто переповідати чужі тексти, а дізнаватися більше, досліджувати, при потребі - розслідувати. І ділитися Порадою дня з Вами. Щоб гідні ідеї, справи та люди мали якомога більше визнання. А політики, недобросовісні чиновники та бізнес поменше нас всіх дурили. Маєте таку інформацію? Натискайте на першій сторінці кнопку Додати матеріал. Ваша порада буде негайно опублікована.

2. ЩОБ КУЛЬТУРА ЗАХОПЛЮВАЛА ЯКОМОГА БІЛЬШЕ КИЯН. Тому в розділі Куди піти ми не просто анонсуємо голівудські фільми (хоча за сприяння добрих знайомих з kino-teatr.ua і такі фільми в нас є в рубриці Кіно). Але насамперед ми намагаємося дати побільше інформації, де сьогодні сильна вистава, талановита виставка чи глибокий фільм. Щоб просувати молодих художників та знайомити людей з мистецтвом, ми запустили проект Виставку в під`їзді. А якщо самі організували щось хороше - кнопка Додати подію розроблена спеціально для Вас. Відповідальна за розділ в "Свідомо" - Софія Кущ, sofia.kyiv@gmail.com.

3. ЩОБ РОЗКВІТАЛА ЛЮБОВ ДІТЕЙ І БАТЬКІВ. Стосунки з дітьми неможливо переоцінити. Це і щастя або розпач, і натхнення або депресія, і яскраві враження або знесилююча рутина. Врешті решт, це майбутнє нашої країни, яке може складатися із закомплексованих невротиків (як зараз:(), або людей, які в гармонії із собою та іншими. Тому в розділі Батькам ми повідомляємо, як змістовно провести час з дітьми. (Це з доброї волі для нас робить дуже захоплена материнством сяюча телеведуча Марічка Падалко). Ще - даємо поради, які будуть корисні усім батькам. І про здоров`є, і про стосунки, і про мародерство нинішнього Міносвіти. Відповідальний за розділ у "Свідомо" - Максим Опанасенко, m.opanasenko@gmail.com.

4. ЩОБ КИЯНИ ВИРІШУВАЛИ СВОЇ ПРОБЛЕМИ. Можна нити на кухні. Можна здатися і жити за принципом "всі так роблять" (просунута версія - "після нас хоч потоп"). А можна почати змінювати світ. Як Олександр Заруцький, Влад Троіцький, Ігор Луценко, Ганна Гопко, Оксана Романюк, Володимир В'ятрович, Максим Маньковський, Ростислав Шапошніков, Олексій Кірієнко, Марина Соловйова, Катя Чепура, Ілля Кротенко, Дмитро Грамоданов... та нас тисячі! Ми прагнемо якомога більше розповідати про громадських лідерів та їхні ініціативи. І самі допомагаємо вирішувати проблеми, про які пишемо. Хочете повідомити про справу - скористайтеся кнопкою Започаткувати ініціативу в розділі Захистити права. Найпопулярніші ініціативи будемо просувати додатково. Відповідальний за розділ в "Свідомо" - Максим Опанасенко, m.opanasenko@gmail.com.

5. ЩОБ ЛЮДИ ВІДСТОЮВАЛИ СВОЇ ПРАВА СПОЖИВАЧІВ, А БІЗНЕС - ВДОСКОНАЛЮВАВСЯ. Радянська система контролю за якістю товарів та послуг занепала, а ринкова - ще не працює. Тому ми вирішили допомагати людям, які намагаються боротися з обманом та халтурою. Ми перевіряємо скарги на товари та послуги, і якщо інформація підтверджується - публікуємо це в рубриці "Перевірено "Свідомо". Якщо компанія визнає помилку та виправляє її - із задоволенням додаємо до матеріалів інформацію і про це. Відповідальна за розділ в "Свідомо" - Маша Землянська, zemlyanska@gmail.com.